Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok és...

Reni0929 kérdése:

17 hetes kismama vagyok és még nem érzem h mozogna a baba. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyugi! Normális! Én a 20-ik héten éreztem először konkrétan.

Lehet hogy pont úgy fekszik a pociba hogy nem nagyon ér konkrétabban hozzá semmihez annyira hogy megérezd.


Ne idegeskedj!

Boldog babavárást! :)

2013. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

2 hét múlva kell mennünk orvoshoz már régen voltunk (12 héten)és izgulok h minden rendben van e mert annyi rossz dolgot lehet olvasni!

első babánk lesz:)

2013. júl. 20. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Tilos bármilyen terhességgel kapcsolatos oldalt olvasni babásan ;) :) Amúgy azt mondják, hogy általában a 18-20. hétben kezdi először érezni a kismama a baba mozgását. Ez kifejezetten igaz, ha első terhességről van szó, többedik terhesség esetén már sokkal jobban tudja azonosítani a nő ezeket az érzéseket és talán már sokkal előbb is tudatosul benne, hogy a babája mozog.


Én is 17 hetes lennék :( Ilyenkor mindig eszembe jut a babánk, aki 8 hetesen hagyott el minket! Fantasztikus dolog lehet itt tartani már a terhességben! Gratulálok! :)


Boldog babavárást!!!! :)

2013. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Lehet, hogy csak lusta.
2013. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

sajnálom a babádat:(

nekem is elment az első 7 hetesen:(

ezért is félek h minden rendben legyen..

eddig minden eredmény jó hétfőn lesz meg az AFP erdménye is

2013. júl. 20. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen ment el az első baba. Most 24+6 hetes vagyok és 21+4 hetes voltam, mikor először egyértelműen éreztem a babát. Nyugi, minden rendben van, vannak akik kicsit később kezdik érezni.
2013. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Normális dolog,nyugi. :)

Általában 18-20. héten érzik először. Igaza van az előttem szólónak,első babánál nehezebb beazonosítani a baba mocorgását. :)

De olyan is van,hogy lusta a baba. :)

Emlékszem,nekem régen édesanyám mindig mondogatta,hogy milyen lusta voltam. Mindig stresszelt mert nem mozogtam,és 8 hónaposan is lépcsőztették a dokik h hátha megmozdulok. ^^"

Szóval nyugodj meg,minden rendben lesz. :)


Boldog babavárást.

Sok egészséget és boldogságot kívánok nektek. :))

2013. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, én 16 hetes vagyok és már nagyon várom, hogy érezzem. Mivel izgulós vagyok vettünk egy szívhangfigyelőt a 14. héten és azóta nyugodt vagyok. Mikor eszembe jut valami rossz gondolat rögtön meghallgatom és megnyugszom néhány napra. Szóval ezt a szerkezetet neked is ajánlani tudom, ha izgulsz. Én a 13. héten voltam a dokinál, már nagyon izgulnék ha nem hallgatnám :).
2013. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

én is türelmetlen vagyok de sajnos nem mindenki engedheti meg magának ezt a készüléket.

addig marad a dvd felvétel amit kaptunk amikor voltunk dokinál..

2013. júl. 21. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
8. vagyok, dvd-t én is szoktam nézegetni :) 3-4000-ért lehet venni vaterán szívhangfigyelőt, de mire megérkezne már lehet, hogy érezni fogod a babát :)
2013. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!