Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Még egy kicsi: Maja névről...

Még egy kicsi: Maja névről milyen ember jut eszedbe? (:

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Aranyos ,szép, figyelmes lány
2013. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vörös hajú, szeplős.
2013. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekem egy ismerősöm mopsz kutyája. ebből kifolyólag nem tartom embernek való névnek. Nekem a Maja olyan mint a Buksi.

De ez csak azért van mert hamarabb ismertem meg egy ilyen nevű kutyát mint embert :P

2013. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a maják. :D
2013. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy nagyon nyugodt, higgadt, mosolygós, tündéri kislány jut eszembe erről a névről, akit személyesen ismerek. Tényleg egy tündéri kislány. :))
2013. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre a kutyám ugrott be, aki a télen halt meg.:/


Egyébként én ismerek egy Maját, ő vicces,csajos, de kissé butus lány.

2013. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a volt legeslegjobb barátnőm.mayának hívták(jó,még mindig így hívják:D),és imádtam.jó tanuló,kedves lány.eleinte teljesen intelligens volt,erős személyiség.azonban elég rossz társaságba keveredett,és néha úgy kivetkőzött magából..nem tudok normális véleményt mondani igazából,mert már nem tudtam megállapítani,hogy melyik az igazi ő.a kedves,intelligens,jó tanuló,jó humorú segítőkész lány,vagy az,aki züllött emberekkel lóg:s
2013. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egyik kedvenc énekesnőm kislánya:) aranyos 3 éves göndör szőkehajú kékszemű mosolygós:D
2013. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!