Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos kisfiam, ha kicsi...

20 hónapos kisfiam, ha kicsi helységbe megyek vele, ahol csak kevés ember van, szinte üvölt annyira fél, mit tudok tenni, hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
Bárhová eltudtam vele menni, ha megunta akkor persze nyafogott, hogy menjünk ki, de ilyen probléma nem volt. A doktornőnél mindig félt, és sírt, de csak akkor ha meglátta a doktornőt, előtte jól elvolt a váróteremben. Most ott tartunk, hogy sem kisboltba, sem pedig olyan idegen helyre ami nem nagy tér, nem tudok vele bemenni. Tesco jellegű bevásárlóközpontokban nincs gond, ott szeret nézelődni is, és ahol sok ember van ott is szeret lenni, meg persze ismerős helyeken. A napokban közjegyzőhöz kellett mennem, és ahogy bementünk, pedig ott volt apa, és a mama is, addig sírt míg ki nem mentem vele, a feje tiszta piros folt lett a sírástól, ezt azért írtam, hogy nem hiszti volt, hanem látszott rajta hogy fél!
2012. jan. 30. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
En mindenkeppen felvennem a kapcsolatot egy gyerekpszichologussal, mert ebbol idosebb koraban komoly problemak alakulhatnak ki. Egy szakember segithet megtalalni a kivalto okot is.
2012. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!