Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen zenéket hallgatnak a...

Milyen zenéket hallgatnak a szüleitek, amivel nem égetnek le titeket a barátaitok előtt?

Figyelt kérdés

A nagyobbik fiunk 16 éves múlt. Ma délelőtt átjött néhány barátja. Én mindig zenét hallgatok, ha otthon vagyok és teszek-veszek, most is ezt tettem. Mikor elmentek a barátai megkaptam, hogy leégettem őt, mert sz*r zenéket hallgatok. Elfogadom a véleményét, bár ettől még nem fogok mást hallgatni.

Kíváncsi vagyok, mostanában mik azok a zenék amik még "felvállalhatóak". :)


2013. júl. 30. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Úúristen!!! A fiad nemm tudja mit bénázott le. Ha anyuék ilyeneket hallgatnának na az jó lenne :)mondjuk enyémek sem vészesek csak a klasszikus zeneimádatukat nem szeretem de fater hallgat tiesto-t bob marley-t sok tuctuc zenét amit elviselek és vannak jók, anya meg ákos-t és depeche mode-t :) Én meg hörgős metált de faterral industrial metalt szoktunk hallgatni mert azt ő is nagyon szereti, kedvense a Rammstein
2013. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Amindenit! :D

Ha a haverjaim szülei ilyen zenét hallgatnának, szerintem nem hagynám őket takarítani, házimunkát csinálni, hanem együtt headbang-elnénk a nappaliban. A zenei ízléseddel semmi baj nincs, sőőőt...:D

Miért tartja ezt a fiad gáznak? Ő milyen zenét szeret?

(amúgy a kérdés elolvasásakor arra gondoltam, hogy te mondjuk hatalmas Zámbó Jimmy rajongó vagy, és a fiad rocker, amivel szintúgy nem lenne semmi baj...)

Ha neked tetszik, hallgass ilyen zenét nyugodtan, ő meg hallgasson a haverjaival a szobában mást.


16/L

2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz zene. De szerintem te is megtehetnéd,hogy míg itt vannak a barátai beteszel egy fülhallgatót,vagy becsukod az ajtót és lehalkítod.
2013. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szüleim lennének... :)

Az én apám a gáz, ö Mozartot meg Beethovent meg operát hallgat.

Anyám viszont tök normális zenéket, mivel mindketten hatalmas Depeche-fanok vagyunk, ezért felhangosítva próbáljuk túlénekelni Dave Gahan tökéletes hangját. :D Akinek nem tetszik, le van ejtve. Ne legyen a barátom, kész, meg van oldva. :D

13/L

2013. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mit akarsz? :D Szerintem ezek remek zenekarok! Gondolom a fiad az ilyen újszerű tuc-tucot szereti. Nincs ezzel baj, de szerintem amit te hallgatsz az nem égő, hanem menő. :D
2013. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Légy az anyám! Nem nem kell egy hugi?
2013. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem Nightwishre, hanem kb. Jollyra meg Bunyós Pityura következtettem :D

Semmi gond nincs a zene ízléseddel - na jó, ebben van egy kis elfogultság, mivel az én 50-en túli édesanyám hatalmas System of a Down rajongó :)-, de ha fiad ennyire stresszel rajta, akkor én két dolgot tennék a helyedben:

1. Megemlíteném neki, hogy érdekes barátok lehetnek azok, akik a szülők zenei ízlése alapján ítélnek.

2. Kompromisszumot kötnék: Ha a barátai itt vannak, akkor nem üvölt az egész házban a Rammstein, de ha pl. éppen akkor mosogatás közben ahhoz szottyan kedvem, akkor igenis berakom a lejátszóba. Hallgassanak a szobájukban, amit szeretnének, de attól se zengjen a ház. A saját kis terében mindenkinek legyen meg az akarata.

2013. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

szerintem ez a beszólás nem is a zenei ízlésednek szólt :)


az én nevelőapám kopp hangerőn nyomatja a nóta TV-t :D

Szóval azt hiszem, az eddigi hozzászólások közül ez viszi a pálmát :D

De szerintem nem engem éget, hanem magát. :D


De egyébként nagyon élvezi..

Mi meg anyámmal röhögünk :D

2013. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én anyum mai zenéket hallgat nagyrészt, de szereti a régebbieket is. Régebben voltak olyanok amiket együtt hallgattunk mert nekem is tetszettek szóval én nem tartom égőnek amit hallgat. Meg amugy is az ő zenei ízlése bár többségében már mást hallgatok Engem az ilyen rammstein meg ilyenekkel kilehetne kergetni a világból :D vmelyik nap néztem, hogy tesóm kitörölt minden számot az mp4-emről és tele rakta ezekkel :/ 15/f
2013. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is többnyire ilyeneket hallgatnak, én eddig csak elismerést kaptam, hogy milyen jó fejek :D

Amúgy: nyomd be a rádiót, és kész. Hány éves a fiad, és a barátai? Majd kinőnek ebből a "ciki zene" korszakból :D az én baráti társaságom (19-20 évesek) már nagyban tesznek rá, ki mit hallgat. Max nem tetszik, amit a másik szeret, de nem szóljuk le és nem röhögjük ki. Majd a fiad is kinövi. :D

2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!