Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vehetném rá őket egy...

Hogyan vehetném rá őket egy autóra?

Figyelt kérdés
Most csináltam meg a jogsim.És a 18. szülinapomra szeretnék egy kocsit.Egy csomó barátom is azt kapott.Már egy hónapja tervezem a szülinapom és nagyon állat lenne,ha anyuék beállítanának egy kocsival.Viszont nem akarnak belemenni,mert szerintük nem vagyok elég felelősségteljes egy saját autóhoz.Hogy tudnám őket mégis rávenni? 17/l

2013. júl. 31. 18:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
keress pénzt, aztán vedd majd meg magadnak
2013. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
egyenlőre még gimibe járok,aztán főiskolára,szóval nem most lesz hogy majd én is melózzak.....addig meg kéne egy kocsi
2013. júl. 31. 18:14
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnak venni de megtehetnék vagy nem is telne rá. tesóm áprilisban volt 18 egy éve van jogsija.


Nem kapott autót de gyűjt rá és ha nem is vadiújat de nemsokára talán egy jó minőségű használtat talán tud venni.

Próbáld megmutatni anyudéknak ,hogy felelősség teljes vagy.

2013. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Megtehetnék...bőven,ezért nem értem őket
2013. júl. 31. 18:20
 5/31 anonim ***** válasza:

Igen... csak ebben benne van az ,hogy ha elromlik arra is kell pénz, meg gumit cserélni, tankolni , kaszkó ,stb,stb,stb.


nekünk a régebbi autónk annyiszor volt szervizben ,hogy a tíz ujjamon nem tudom megszámolni .


És ugye az se ingyen van. A másik ugye ,hogy a felelősség mert ha megbírságolnak az se ingyen van. Gondolom azt is ők fizetnék , meg ha valaki meghúzza (mondjuk az mindenkivel megtörténhet) esetleg nekimész egy másik autónak vagy valami másnak.


Az nem lenne jó ,hogy kompromisszumot köttök esetleg te kapnál autót de nem vadi újat hanem egy kicsit használtabbat? És pl. a bírságot meg a parkolócédulát a spórolt pénzedből vennéd meg? Vagy csak egyszerűen már egy kicsit használt autót?

2013. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Keress munkát! Másnak sem esett le a gyűrű az ujjáról, ha munka mellett járt suliba. Akkor olyan kocsit vehetsz, amilyet akarsz és még meg is becsülnéd! Örülj, hogy a jogsidat kifizették! Elégedj meg a toronyórával, ne kérj hozzá láncot is! Több szerénység, megbecsülés és kevesebb követelőzés kellene!
2013. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
imádom azokat a kommenteket ilyenkor mikor a 17 éves tudja hogy a szüleinek mire telne és mire nem....ők megdolgoztak a kocsijukért,szerinted nem akarnák azt hogy az ő példájukat kövesd???nekik se a szüleik vették...te meg elvárod tőlük???kicsit gondolkodj....miért is lenne rá szükséged?nincs lábad vagy anélkül nincs élet???
2013. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
pontosan tudom mire telne,és egy kocsi bőven belefér...
2013. aug. 1. 12:00
 9/31 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék hogy azt tudod mennyit keresnek vagy azt is hogy mennyi a kiadásuk???lehet hogy telne,de lehet hogy félreteszik azt a pénzt amiböl megvennék,megtakarítás,stb,lehet meg akarják alapozni a jövődet,te meg egy kocsiért nyavajogsz
2013. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem vesznek, mert nem tartanak elég érettnek hozzá. Féltenek, hogy bajba kerülsz. Esetleg szeretnék, ha megértenéd a pénz értékét. Esetleg tudnád, hogy mennyi munkával lehet megvenni. Sok oka lehet. Mindenesetre amíg rá szeretnéd így "venni őket" erre, addig szerintem sem vagy érett a dologra.
2013. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!