Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek milyen az h 17...

Szerintetek milyen az h 17 évesen nincsen külön szobám?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, anyuval és apuval alszom együtt, mert nincsen szobám. Nagyszüleimmel lakunk. Másképp nem lehet megoldani, hozzáépítés szóba jöhet, de nem foglalkoztatja a szüleimet ez a téma. Nem érdekli őket, hogy szégyellem, ha jönnek hozzánk. Nincsenek is barátaim nagyon, mert nem akarok senkit meghívni, és leégni. A fiúkról már nem is beszélek. Mi lesz évek múlva? :'(
2009. okt. 24. 21:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
hát nem vagyunk gazdagok de olyan nagyon rossz helyzetben sem,de nekem a barátnőm nagyon gazdag és nem nézi azt hogy nekünk trabantunk van meg nem olyan nagy házunk,nem is szégyellem, mert nem Ők és nem is Én tehetek erről,hogy csak ez jutott,és ezt a barátnőm is megérti..ha neked is van egy két nagyon jó barátod,őket szerintem nyugodtan elhívhatod,és nem a körülménnyel kell foglalkozni mert akkor az lényegtelen ha jól elvagytok meg ilyenek :) ne szomorkodj mert másnak még szarabb a helyzet,tanulj sokat majd legyen jó állásod.. én most ezért hajtok :)
2009. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nyugi majd lesz!17 eves koromban nekem se volt szobam,egy ido mulva eleg idegesito volt,azota elkoltoztunk,van 1 nagy szobam.lehet h neked sem kell mar sokaig varni.M
2009. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekem van külön szobám, de sajnos az az "átjáróház".

20/N

2009. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

eszembe jutott valami

nézz meg egy mai japán filmet, mekkora lakásban élnek hányan

2009. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem se volt külön szobám és barátok meg a pasi nem ettől függ.A fiúk kreativak ne a hely hiány legyen a legnagyobb gondod.
2009. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy leválasszatok egy sarkot neked? Nem drága, mert meg lehet oldani gipszkartonnal, de mégis van saját, mégha csak egy kis lyuk is.

Kezdetben nekem is csak le volt választva egy sarok pozdorjából, és egy elhúzható ajtó volt rajta, ami sínen ment. Ez sztem nem olyan drága és akármikor szétszedhető, vagy akár később a szüleid is használhatják hálószobának...

2009. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
Nekem sincs külön szobán, tesómmal vagyok egy szobában de ki kell még bírnom ameddig nem megy egyetemre vagy fősulira, akkor valószínűleg koleszos lesz és megszabadulok tőle.
2009. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%

Nem olvastam el minden kommentet mert 1-2 elég vérlázító, de azok, akik azt írják, hogy "örülj, hogy nem 8 négyzetméteren nyomorogtok 10en", azok kicsit elgondolkodhatnának, hogy a szülők, minek szülnek gyereket, ha utána nem nézik a SAJÁT gyerekük érdekeit, és azt, hogy az a szerencsétlen gyerek, milyen lelki traumán megy keresztül azért, mert saját szüleivel kell egy szobában aludnia, abszolút nincs magánélete, és még a barátait se meri elhívni a saját otthonába, annyira szégyelli az otthonát.

Feltétlen beszélj a szüleiddel, és mondd el nekik azt, amit nekünk. Ha igazán szeretnek téged, megértik, hogy neked is szükséged van egy kis magánéletre, és hogy nem toronyórát kérsz lánccal, hanem csak 1 kis szobát. Alkudj meg velük, hogy nem kérsz semmit karácsonyra, névnapra, szülinapra, ballagásra az elkövetkezendő 5 évben, csak egy külön szobát szeretnél.

2009. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy rossz lehet,de nem ciki.Ez a sarokleválasztás jó ötlet. 1 szobából lehet 2-t csinálni szép lassan.Elmehetsz diákmunkára,gyüjteni rá a pénzt,akkor talán a szüleid is megértik hogy neked ez igen fontos,ők is spórolgatnak rá.Ha fél év is mire elkészül,de egyszer majd meglesz,ha nem is egyszerre az egész.Van a házban olyan rész,amit nem nagyon használtok?Az is átalakítható.Kell 1 hely,ami csak a tiéd,az nem úgy van hogy lassab tovább tanulsz,a koli se olyan nyugis hely.Suli mellett meg nehéz albérletet fizetni,hiába van munka.Suli elvégeztével meg nem mennék albérletbe,felesleges pénzkidobás.Anyámékkal élek(ahogy sokan)albérletbe soha,csak sajátban majd.Mert az az enyém.
2009. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én az alkesz szüleim miatt nem hívtam meg senkit de voltak barátaim ált. hozzájuk jártam. Te is legyélél minél kevesebbet otthon.
2009. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!