Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek milyen az h 17...

Szerintetek milyen az h 17 évesen nincsen külön szobám?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, anyuval és apuval alszom együtt, mert nincsen szobám. Nagyszüleimmel lakunk. Másképp nem lehet megoldani, hozzáépítés szóba jöhet, de nem foglalkoztatja a szüleimet ez a téma. Nem érdekli őket, hogy szégyellem, ha jönnek hozzánk. Nincsenek is barátaim nagyon, mert nem akarok senkit meghívni, és leégni. A fiúkról már nem is beszélek. Mi lesz évek múlva? :'(
2009. okt. 24. 21:31
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Szia! elhiszem hogy nagyon rossz a helyzeted :(

Az én barátnőmnek is hasonló, egy kicsi házban élnek 5-en, és az egész ház egybe van,( kivéve a wc persze) és nagyon rossz neki, hogy nem tud elvonulni soha, és a kistesói is mindig idegesítik.sokszor meglátszik rajta, és sírt is már emiatt. Ő még csak 13, nem tud változtatni rajta, viszont te már mindjárt felnőtt vagy =) Szerintem kolesz a megfelelelő=)

2009. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanebbe a helyzetbe vagyok, mint te, és nagyon utálom ezt a helyzetet. Én sem hívtam el a barátnőimet, -egyet kivéve, ő is hasonlóan él, mint mi, de vele már egy jó ideje amúgy is ritkán futok össze-, de a barátaimat nem hívtam el, szégyellem, mert ők el szoktak hívni, de néha már kedvem sincs, mert én még sose hívtam el őket a 4(!) év alatt. A pasis dologról nem is beszélve, ez a legszarabb.

Fura, h vannak még ebben a helyzetben.


Hát én 18 vagyok már, de érettségim meg lett idén, sajna most az egyetem nem jött össze, de majd egyszer az is lesz, nem adom fel. De itthon nem maradok sokáig, most pont ezért szeretnék kimenni külföldre aupairnek meg nyelvet tanulni, egy kis légkör változás pár hónapig, közbe viszem majd a sulit-2 éveset- távoktatásban. Remélem összejön, mert már nagyon szeretném...

És tényleg én is a pasi dologtól félek igazán, h inkább mondok nemet az ismerkedésre, mert h jönne majd ki, h bocs, de nem szeretném, h vmikor is nálunk legyünk, mert izé.?. :S Szóval igazán tudom min mész át.

Nekem is max az albérlet marad, de az tényleg rengeteg pénz elvesz amúgy, most suli mellett meg nagyon dolgozni sem tudok, mert sok órám van. Pedig muszáj lesz.

2009. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok, de megőrülnék, ha nem lenne saját szobám. Társas lény az ember, de mindenkinek kell egy hely ahova elvonulhat és nem zavarja senki :)
2010. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted,tudom,hogy milyen.Én nemsokára 20 éves leszek és nincs külön szobám..:'( Szégyellem,nem hívnék ide senkit,csak 1-2 közeli barát jön néha.Egyik barátnőm ugyanilyen sőt még rosszabb helyzetben van,mert neki van tesója is és ők 4-en laknak egy szoba-konyhás lakásban,mi "csak" 3-an,de nekem is nagyon rossz..Pedig tök alap dolog a külön szoba,és rossz,hogy ami másnak alap,az nekem nincs:( Az albérleten gondolkozom,csak az meg rengeteg pénz.Most folytatom a sulit,lerakok egy szakmát,utána remélem úgy alakulnak a dolgaim,hogy el tudjak menni itthonról,mert 1 éven belül szeretnék elköltözni,mert én ezt már nem bírom:( Annyira szégyellem:(
2010. aug. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, az ágyadat különítsd el, úgy hogy 2, vagy 3 függönykarnist összefúrtök, rögzítitek a falhoz, raktok rá egy függönyt, és kész az időszaki megoldás. Biztos van a Nagymamádnak felesleges karnisa, vagy függönye. (: Karnis helyett bármilyen lambéria léc, vagy nem is tudom mi jó. És máris benn leszel a saját ki négy falad között. :) Nagyon sajnálom hogy ebben a helyzetben vagy. :S Sok sikert az iksolához!
2010. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!