Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apám azt mondja idióta vagyok,...

Apám azt mondja idióta vagyok, és semmire nem fogom vinni az életben, me. Vettem az gyűjtött pénzemből egy drága telefont a legjobb, kiskori barátomnak névnapjára, és ő iszonyúan örült neki, sőt még meg is puszilt FIÚ LÉTÉRE. Igaza van? 14f

Figyelt kérdés

PH rol vettem a telót, hát tényleg 50 ezer ft felett volt, de én figy. dolgoztam azért a pénzért hónapokat. apám építkezéseket csinál, és betett mint segédmunkást, és nagyon sokat dolgoztam. akkor miért mondja hogy egy idióta vagyok? rosszul esik. anyám szerint azért mert félig zsidó. de most ez ok? most meg azt akarja hogy kérjem vissza, hát mondtam hogy FASZT, erre meg többé nem szól hozzám.


14f


2013. aug. 5. 17:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
XD jézus, ezt honnan szedted ezt a baromságot? (XX
2013. aug. 5. 19:02
 12/26 anonim ***** válasza:
na simán lehet
2013. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
most MI lehet? h meleg vaggyok? (XXXXXX
2013. aug. 5. 19:05
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ahogyan írtál arról h megpuszilt meg megölel stb és a drága ajándék...nekem nagyon úgy tűnik, h vonzódsz hozzá.
2013. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy vonzódom? nagyon szeretem mert kiskori barátom.
2013. aug. 5. 20:48
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abból a pénzből vehettél volna egy helyesírási szótárt,és néhány könyvet magadnak,mert a helyesírásod és a szókincsed egyszerűen szánalmas.Alig lehet elolvasni amit írsz.Na mindegy most nem ez a lényeg.

Apád helyében én sem örültem volna,hogy 50 ezer forintos ajándékot veszel a barátodnak.Szép dolog,hogy kedveled meg minden,de azért ez már túlzás.Anyukád reakcióját meg nem értem.A mai világban ehhez a vallásnak semmi köze.Egyszerűen butaságot csináltál,és az apukádnak ebben igaza van.Ahhoz,hogy a másik családban mi folyik semmi közöd.Az nagypapának különben sem kötelessége pénzelni a fiát.Gondolom a már vagy 40 éves a barátod apukája,és a nagypapa úgy gondolja meg kellene már állnia a saját lábán.Lehet nem véletlenül nem ad neki pénzt.Gondolom nem tudod mi van a háttérben.De mint mondtam,nem a te dolgod.A telefont már bunkóság lenne a visszakérni,de attól még apukádnak igaza van,és beszélj vele tisztelettudóbban.Mégis csak ő az apa te meg a gyerek.

2013. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
oks. de nemérdekel, már. nem bántam meg, és örülök h boldog, szeretem ha mosojog.
2013. aug. 5. 20:55
 18/26 anonim ***** válasza:
37%

jézusom látszik, hogy ez magyarország :S de nyomorékok vagytok...

szerintem meg ritka, hogy valaki ilyen jófej és ennyi pénzt áldoz másra. apád idióta

2013. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%
Szeretethiányod van, ezért teszed. A barátodtól megkapod azokat az öleléseket és puszikat, amiket a szüleidtől nem. Annak ajándékoz az ember szívesen, akinek az öröme számít neki. Azért adott ekkora ajándékot, mert nagyon szereti a srácot. Nem szex, nem vonzalom, ezt ne keverjük ide. De ölelésre, szeretetre mindenkinek szüksége van. Sajnálom, hogy ennyire hiányzik az életedből, és a barátod az egyetlen aki megadja.
2013. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
lehetséges, de pl más barátomnak is nagyvonalu vagyok, de neki nagyon mert tényleg jólesik az ölelés, meg a közelség, meg ezeka dolgok. igazadvansztem.
2013. aug. 5. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!