Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apám azt mondja idióta vagyok,...

Apám azt mondja idióta vagyok, és semmire nem fogom vinni az életben, me. Vettem az gyűjtött pénzemből egy drága telefont a legjobb, kiskori barátomnak névnapjára, és ő iszonyúan örült neki, sőt még meg is puszilt FIÚ LÉTÉRE. Igaza van? 14f

Figyelt kérdés

PH rol vettem a telót, hát tényleg 50 ezer ft felett volt, de én figy. dolgoztam azért a pénzért hónapokat. apám építkezéseket csinál, és betett mint segédmunkást, és nagyon sokat dolgoztam. akkor miért mondja hogy egy idióta vagyok? rosszul esik. anyám szerint azért mert félig zsidó. de most ez ok? most meg azt akarja hogy kérjem vissza, hát mondtam hogy FASZT, erre meg többé nem szól hozzám.


14f


2013. aug. 5. 17:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"huh dehogy. nagyonkevés a pénzük, ráadásul bérlakásban laknak"


Na most ugye.Az a telefon haszontalan!Vehettél volna neki kaját,vagy ruhát,vagy olyat,ami hasznos.De egy drága telefon NEM hasznos!

2013. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Apádnak igaza van.. TE EGY IDIÓTA VAGY... -.-
2013. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Oké, hogy jó barátod. De a telefon akkor is túlzás. Rosszul fogja majd magát érezni a gyerek is, meg a szülei is, hogy adósak valamivel ezért a drága ajándékért.

Csinálhattál volna neki inkább egy bulit, vagy akármi. Apádnak meg igaza van. Haverokra, barátokra nem szokás ennyi pénzt költeni és pont. A stílus meg... inkább nem is mondok semmit.

2013. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Adom a többiek válaszát.A stílus apukáddal szemben helytelen és elfogadhatatlan.

Bele gondoltál abba hogy ha fordított helyzetben letetek volna és ő adott volna egy ilyen drága ajándékot biztos kényelmetlenül éreznéd magad hogy adósa vagy neki és a szüleinek.Vehettél volna neki ruhát vagy könyvet is.Az étellel már megint baj van ugyanis az milyen ciki lenne a családjának hogy egy 14 éves vesz ételt nekik.

Elhiszem hogy boldogsággal tölt el hogy mosolyogni látod a barátod meg hogy szereted.De ezt nem kellett volna.Vissza kérni podátlanság lenne úgyhogy ezt hanyagold.

Apukad azért mondta azt hogy idióta vagy mert megharagudott rád.Majd megbékél,de azért néhány jó szót biztos elfogadna.

2016. jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Tehát minden a körülményektől függ. Egy jó módban élő srác különösebb erőfeszítés nélkül le tudott pengetni a barátjának 50 000-ft-t mobilra, amit annak családja balatoni nyaralás formájában viszobozott. Teljesen rendben. A faterja hőbörög, mert nem őt hívták meg.
2017. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
18/25: ez nem magyarorszagrol szol hanem az illemtanrol!
2017. aug. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!