Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mit gondolnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit gondolnátok ha az ex csajotok az egyik legjobb haverotokkal randizna?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szegény haverom... :(
2013. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egészségére
2013. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ribanc
2013. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%
Megverném mindkettőt, de komolyan.
2013. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lesz@rom hogy mit csinálnak, de megmondanám a haveromnak hogy a csaj társaságában jön valahova akkor én szó nélkül faképnél fogom hagyni.
2013. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne.
2013. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Onnantól nem lenne barátom. Persze velem is előfordult, hogy a legjobb haverommal lyuksógorok lettünk, de egyikünknek sem volt korábban a barátnője az a lány.
2013. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna az ex ex mindegy mit csinál és kivel. ha szeretik egymást és osszeillenek miért ne..attól h nekünk nemjott össze tőlük meg nem vennem el a lehetőséget sot örülnek ha boldogok ez igazi barátság
2013. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben én megkérdeztem a legjobb barátom (aki már akkor másik lánnyal volt), hogy zavarná-e (mondjuk ők nem is jártak csak randiztak).
2013. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de szerintem ez igazából attól függ, hogy mennyi ideig voltak együtt, mennyire szerették egymást, illetve hogyan váltak el.

Mert pl. egy több éves, szenvedéllyel átfűtött, szerelmi bánattal végződő kapcsolatot nem lehet egy napon említeni egy pár hónapos, szeretlek is meg nem is, legyünk inkább barátok kapcsolattal...

2013. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!