Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha szerintetek a suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szerintetek a suli legjobb csaja szemezne veletek örülnétek neki? közben mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
legjobb,csaj
2012. jan. 4. 02:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Illetve az is elképzelhető,hogy nem akartok vele semmi komolyat ,csak önbizalomnövelésért szemeznétek egy lánnyal?
2012. jan. 4. 02:46
 2/19 Macs1209 ***** válasza:
Szerintem sorold fel, hogy a suli legjobb csaja mit csinálna, és akkor pipálgatnánk a dolgokat. Ez már a nemtudom hanyadik legjobb csaj kérdés. Csak kérdés az, hogy ki mondja azt, hogy legjobb csaj, a suli, vagy a csaj...
2012. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem alacsonyodnék le hozzá... 10 suliból 9 ben a "legjobb csaj" = a "legnagyobb ribanc"-al... szóval kösz de nem érdekelnek az ilyenek...
2012. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én arra gondolnék, hogy mekkora király vagyok. Meg talán arra is, hogy milyen jól nézhetek ki, ha a legjobb csaj érdeklődését felkeltettem.

Viccet félretéve: biztosan örülnék. (ha a csaj nem nagy ribi)

2012. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a lánnyal*
2012. jan. 4. 02:46
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát kb a suli legmenőbb,leghelyeseeb pasija mondta ezt a folyósón a haverjainak és én meg halllottam...Am még szűz vagyok meg amúgyse vagyok egy nagy ribi :) Utálom a retkes kur*vákat!
2012. jan. 4. 02:49
 7/19 anonim ***** válasza:

Örülnék neki ha NEKEM tetszik az illető, egyébként nem érdekelne sose voltam híve a tömegjelenségeknek. Nem vagyok trendi ez van.

Arra gondolnék közben, hogy leszólítom persze csak ha tetszik.

2012. jan. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha viszonozza a szemezést akkor tetszem neki? vagy csak azt nézitek ilyenkor hogy ez meg mit bámul?
2012. jan. 4. 02:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha visszaszemez az általában azt jelenti hogy tetszel neki, igen.
2012. jan. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de nem csak azt nézi ,hogy mit nézem? Vagy ilyenkor ti csak egy pillantást vettek a szemező lányra és tovább nézelődtök ...ráse hederítetek?
2012. jan. 4. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!