Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék? (több lent)

Mit tehetnék? (több lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm teljesen elhanyagol amióta van barátja.. tavaly nyáron szinte éjjel-nappal együtt voltunk, mostanra ez már teljesen megszűnt mert ahogy megkezdődött a suli más suliba is kerültünk (bár ő 8. félévkor visszament a régi sulijába, de attól függetlenül találkoztunk meg minden..) de azóta amióta barátja lett teljesen megváltozott csak a barátja érdekli.. azóta alig beszéltünk amikor szakítottak én egyből hozzá siettem megvigasztalni ... de sajnos egy napot nem bírnak ki egymás nélkül így megint összejöttek.. nekem is volt barátom egy jó ideig, de én ugyanúgy törődtem volna vele mint azelőtt meg azután.. persze ő akármi történt velünk nem érdekelte.. és itt jön a legjobb én ezt megpróbáltam elfogadni amikor a barátja elkezdett engem bökdösni, írogatni hogy tetszek neki meg stb.. erről nem szóltam senkinek és nem is tudom mit tegyek.. nagyon fontos nekem a barátnőm, csak ő nagyon szereti a barátját és kár hogy nem tudja milyen szemét is valójában.. én meg semmit nem tudok tenni... mert hiába lenne vége az ő kapcsolatuknak (utána úgyis megbocsájtana bármit a drága barátnőm a barátjának).. de ezzel a barátságunkat ami már így is romokban van teljesen tönkre menne... nem tudom mit tegyek..

2013. aug. 6. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki, hogy miket írogat neked a csávó..

És keresd a barátnődet... Hívd fel telefonon, menj át hozzájuk stb.. És mondd meg neki, hogy úgy érzed elhanyagol..

2013. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!