Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogy viszonyulnátok...

Szülők! Ti hogy viszonyulnátok a fiatokhoz hogy ha bevallaná hogy meleg? 15/f

Figyelt kérdés
Mielőtt felmerülne nem vagyok meleg barátnőm is van,az egyik ismerősömről lenne szó,és csak szimplán kiváncsi vagyok.
2013. aug. 7. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem örülnék neki, de elfogadnám.
2013. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
elfogadnám és igyekeznék mindenben mellette állni
2013. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Boldog nem lennék, de a fiam attól még az én fiam maradna. Nem szűnnék meg szeretni őt soha. Pedig 2 igazi félelmem van a gyerekeimmel kapcsolatban: az egyik a homoszexualitás, a másik a drog. Remélem, egyikhez se lesz "szerencsém".
2013. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Én sem örülnék, de nem azért mert jaj meleg hanem hogy mennyire nehéz lesz boldogulnia igy, mennyi bántás fogja érni stb. Természetesen elfogadnám, általában az apák nehezebben fogadják ezt el tudtommal.
2013. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem teljesen mindegy, hogy hetero vagy homo lesz, csak boldog legyen.
2013. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon nem örülnék neki, de attól még szeretném és elfogadnám.
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látom, itt mindenki elég egyértelműen válaszolt! Én se örülnék, de ugyanúgy szeretném, sőt még jobban mellette állnék, mert nehezebb lesz az élete! a homoszexualitás nem választás kérdése, arról ő nem tehet!
2013. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak azért nem örülnék, mert sokan bántanák.
2013. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Azon kívül hogy megkérném használjon óvszert minden alkalommal, kb semmit.elfoganàm e? Nem kell elfogadnom, ő a fiam akármilyen beállítottságú skkor is a fiam.nem azért szeretem mert heteroszexuálisnak hiszem.
2013. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem örülnék neki, de nem azért, mert homofób lennék, hanem mert fájna, hogy sokkal nehezebb élete lenne mint egy heterónak.

De megmondanám neki, hogy mellette állok, és ha van párja, meg szeretném ismerni.

2013. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!