Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Kamaszok! SOS! Mit...

Szülők, Kamaszok! SOS! Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

ÚRISTEN!!!


Sziasztok 12 éves lány vagyok, (Lizi) van egy bátyám, aki 13, (Kristóf) és egy öcsém aki 6, (Beni) plusz egy unokatesónk aki 13 éves lány (Sugi).

A Sugi szülei sejtik, hogy nagyon szerelmes, vagy mit tudom én!

Mikor ketten voltunk a Kristóf és a Beni nélkül, egyszercsak megszólal:

-Tudsz titkot tartani? -szólal meg hirtelen.

-Persze! -mondtam. Itt már tudtam, hogy a fiúról lesz szó.

-Jó, de a maminak (Tudjátok a közös mamánk.) se mondhatod el, senkinek!

-Oké! -izgatottan vártam mit fog mondani.

-Oké, -vette elő a telefonját és valami fiút mutatott -én ezzel a fiúval megismerkedtem a táborban és vele járok. De a szüleim nem tudják csak sejtik. És szerintük még túl fiatal vagyok ahoz, hogy barátom legyen. Pff! -egyébként tényleg úgy viselkedik, mintha nagyobb lenne olyan cuccokba jár.

-KOMOLY????? -döbbentem le.

És igen, mikor együtt hülyültünk gépen néha megszólalt, hogy szókirakóval játszik, de csak a barátjával SMS-ezett.

A mamánk töbször is megkérte, hogy beszéljen a Sugi vele erről (ők csak anyitt tudnak, hogy valakibe szerelmes és azzal beszél) mert a szülei kérték, hogy próbálják faggatni.

Mikor elment meghallottam, anya a mamival beszélt telefonon erről úgyhogy az ajtó elött lehallgattam:

-Igen a Zsoltiéknak (a Sugi apja neve) ki kéne deríteni mi van, mert ez így rossz. Nagyon fiatal még, hogy teljesen beszerelmesedjen és barátja legyen. Blablabla... - És ekkor rájöttem, hogy baj van. Anyának igaza van és nekem elkéne mondanom, de megígértem nem szólok semmit. És elkezdett fura érzésem lenni.

Mit tegyek? Mondjam meg anyának? De akkor ő elmondja a Zsoltiéknak és megtudják, lecseszik a Sugit, és elrontom a életét! De ha nem mondom meg baj lesz. Tényleg nem lehet még barátja még csak most lesz 6.-os! Szóval nem tudom. És anya rá fog kérdezni mondott-e erről valamit. ÁÁÁÁ! Bárcsak ne mondta volna el. :(


2013. aug. 7. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

attól függ, hogy mennyire komoly: ha kézfogós járás, akkor szerintem ne szólj, ha látod, hogy baja van az unokatestvérednek, akkor szólj.

viszont így, hogy kiírtad az összes nevet, becenevet, tökéletesen fogja tudni aki érintett, hogy ki vagy és mi a szitu.

2013. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Kapcsold ki a gépet és menj ki a játszótérre.
2013. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne barátja? Amíg normális keretek között zajlik ez a "járás" addig hadd legyyen neki. Bár az írásod alapján úgy érzem elég éretlen vagy te is és valószínúűleg az unokatesód is. Nem sértésből mondom, csak még kisgyereket látok bennetek, én 9 évesen voltam ilyen. Csak figyelj, hogy mi történik kettőjük között. Ha már a csóknál tovább mennek, vagy akarnak menn i, akkor szólj valakinek. Bár valószínűleg agyon meg fog rád haragudni.
2013. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit ők most járásnak neveznek, az nem más, mint az, hoggy megfogják néha egymás kezét. Gyerekszerelem ez.

Oviban nekem is volt egy "szerelmem", ami annyiban merült ki, hogy alvásnál amikor egymás mellé kerültek az ágyaink, megfogtuk egymás kezét.

Szerintem kérdezz rá, ez a járás nekik miből áll. Ha semmi komoly, hagyd :)

2013. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

17:49 vagyok

Bocsi... Azt olvastam, hogy a lány 6 éves...

Nos, 13 évesen nem meglepő, hogy barátja van. De most is tartom magam hozzá, hogy kérdezz rá, hogy miből áll ez nekik. Remélhetőleg nem szex meg ilyesmi...

2013. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Várjatok, azt nem tudom, hogy 12 vagy 13 éves-e... De az biztos, hogy 6.-os.
2013. aug. 7. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hatodikban nekem is volt barátom. Ő nyolcadikos volt. Három hétig "jártunk", ami annyiból állt, hogy ő kétnaponta délutánonként kijött a sulim elé (nem egy suliba jártunk), és kiültünk a közeli parkban egy padra, és beszélgettünk. Kézenfogva sétálgattunk, fagyiztunk. Még csak nem is csókolóztunk soha.

Más világ volt, mint most:D


Szerintem ne aggódd túl magad. Anyukáddal beszélj erről, de mondd meg neki, hogy nem tőled tudja. Magyarázd el neki, hogy félted az unokatesódat, de nem szeretnéd vele elrontani a kapcsolatodat emiatt, meg fogja érteni, és nem fog bemártani. Esetleg az is megoldás, hogy Te beszélj a Sugival, hogy talán még fiatal ehhez, meg hogy a szülei sejtenek valamit..

2013. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Legközelebb megkérdezem, hogy csókolóztak-e...

De neki nagyon szigorú szülei vannak és szerintem az apja ki fog akadni ha kiderül.

2013. aug. 7. 18:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez most valami vicc?

Komolyan ennyire unják az emberek a nyáriszünetet?


Ha meg komoly, akkor inkább no comment.

2013. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

13 éves és most lesz 6.-os???


Ez csak nekem fura?

2013. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!