Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit tennétek, ha...

Kamaszok! Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a szüleitek bekamerázták a szobátokat, hogy szemmel tartsanak titeket?

Figyelt kérdés
És véletletlen jöttetek rá,hogy bevagytok kamerázva. A szüleitek pedig minden este visszanézik,hogy mit csináltok így a szünetben,mikor egyedül vagytok otthon.

2013. júl. 30. 10:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

jesszus....az én szüleim ilyet sosem csinálnának,mert tiszteletben tartják a személyes szférámat

én leverném onnan egy baseballütővel :DDD

2013. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

juj.. hát attól is függ, hogy mit csináltam...

de azért ez nem normális...


biztos kiakadnék.. és leszedetném a kamerákat, aztán minden alkalommal, miután több időre elhagytam a szobát, átkutatnám, hogy nem történt-e meg újra...

2013. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én, személy szerint nagyon-nagyon kiakadnék, pláne, hogy nem adtam okot erre. Szerintem egy életre elveszítenék a bizalmamat, sőt biztos. Lehet túlzás amit írok, de engem megtörne lelkileg ahhogy magamat ismerem. Míg élek nem osztanék meg velük semmit, a viszonyom 100% h megromlana velük. 16l
2013. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Fogom a kamerát, darabokra kalapálom, kihajítom az ablakon és anyáméknak egy szót sem szólok erről. Ha akarnak magyarázkodnak, ha nem akkor meg élvezem, hogy hadd feszengjenek, hogy hú most mi legyen.

Sok hülyeséget csináltak már a szüleim kontrollálás címszó alatt (de tényleg), de ez még tőlük is durva lenne. Ha tényleg megtörénne a jelenégei helyzetben, pakolnék és nem látnának többé komolyan.

2013. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Amit az Apádra ütök-ben Ben Stiller.

Tennék-vennék, majd egy hirtelen mozdulattal a kamerába fordulnék, és elmondanám, milyen csalódott vagyok, hogy ennyire nem bíznak a saját nevelésükben. Elmondanám, mennyire rosszul esik, hogy nem őszinték velem, és azt is, hogy hosszú időnek kell eltelnie ahhoz, hogy ÉN újra bízni tudjak bennük.

Innentől zárnám a szobámat.

2013. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnék egy szürreális napot a szobámban, és a nap végén belenéznék a kamerába, és elmondanám mennyire bánt amit csináltak. Szürreális alatt relatíve durva dolgokat értek, amiket nem írnék ide.
2013. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
én elég nehezen viselem az ilyesmit, így tuti, hogy kihajítanám a kamerát, és többé nem bíznék a szüleimben annyira, mint azelőtt. Már nem azért, de miért kezelnének úgy egy tinit, mint egy bűnözőt? Főleg, ha nem is "problémás" vagy folyton piáló/drogozó/dohányzó idióta tiniről van szó. De még ezekben az esetekben sem ez a megoldás.
2013. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

odaállnék eléjük és megmondanám, hogy emberileg és szülőként is leszerepeltek nálam, és a bizalmamat soha többé nem nyerhetik vissza.

18/L

2013. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azt gondoltam,hogy mindenki kiakadna csak kíváncsi vagyok,hogy ki mennyire és ki,hogy reagálná le illetve,hogy kezelné a helyzetet.
2013. júl. 30. 11:23
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Épp most beszélgettem erről egy félig török, muszlim barátnőmmel. (itt élnek M.o.-n, bár csadort stb.-t nem hordanak, tehát nem esnek túlzásokba, de vallásosak) a lényeg az, hogy szerinte ez még az ők vallásukba is elfogadhatatlan, sőt nagyon felháborítónak számítana! De talán még törvénybe is ütközne (az arab muszlimoknál is pl. biztos) hiszen gondoljatok már bele, a saját apám azt nézné, hogy este hogy veszem le a melltartómat????????? Úr Isten !!
2013. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!