Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 15 éves lányotoknak...

Engednétek 15 éves lányotoknak, hogy a barátjánál aludjon (akivel már több mint egy éve együtt vannak), ha tényleg csak alvásról lenne szó? A fiú 17 éves.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
Ja, es latom mar a jovo heti kerdest. A baratomnal aludtam, kivette "idoben", lehetek terhes? ;)
2013. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Hatos!


Alapiskolából ballagó osztályomban 4 olyan lány is volt, aki lefeküdt a barátjával. Nem hátrányos helyzetű gyerekek. Egynek a szülei tudtak róla, megtörtént a megfelelő felvilágosítás, együtt találták ki a szülőkkel a legmegfelelőbb védekezést. A másik három eset különböző "nyilvános" helyeken, gyorsan, nehogy valaki meglássa történt és csak az egyik védekezett óvszerrel, a másik kettő megszakítással. Hidd el mindhárom esetben a szülők a mai napig meg vannak róla győződve, hogy ők jól nevelték a lányukat és hogy ő nem olyan.


Kedves Kérdező! Én a helyedben megpróbálnám megbeszélni a szüleiddel őszintén. Az persze alap lenne, hogy ismerjék a fiút és a szüleit is. Tudják hol leszel és megbeszéljétek mik a szabályok...

2013. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jó belátom,nem feltétlen csak alvásról lenne szó, de még mi se tudjuk mi lesz. Nem tervezzük előre a dolgokat. Egyenlőre csak alvás. DE ha más is lenne akkor védekeznénk.
2013. aug. 12. 15:54
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

# 12/13

Hinni a templomba kell.



Na a nem tervezzük a dolgokat esetből lesz a megszakításos "védekezés".

2013. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Úgy értem, nem tervezzük hogy "na most akkor lefekszünk egymással mert eldöntöttük a múlthéten". Átmegyek hozzá, megnézünk egy filmet, viszek pizsit meg fogkefét stb. beszélgetünk még egy kicsit aztán gó ágy :)

De már beszéltünk az ilyen dolgokról a barátommal és nagyon korrekt a témában. Addig vár, ameddig akarom, úgy lesz minden ahogyan szeretném stb.

2013. aug. 12. 16:00
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Semmiképp nem engedném, és azt hiszem, ha így teszik a szüleid, pár év múlva nagyon hálás leszel érte. Én is voltam 15 éves, tudom, mit érzel, de nagyon nincs még itt az ideje ottalvásnak. Sok-sok lehetőséged lesz még erre 2-3 év múlva, hidd el.
2013. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem. 15 évesen pedig nem lenne több, mint egy éve barátja. De ez mellékes. Nem alszunk ott 15 évesen más pasiknál. Ez nem az a korszak.
2013. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak alvásról lenne szó,ez nyilvánvaló.Meg abban az egy évben szerintem már alapból történhettek dolgok,és ha mégsem,akkor a fiú eléggé türelmes és tényleg jófej.Amúgy lehet,hogy engedném,de nem azért,hogy őszinte legyen aztán majd hozzám,hanem inkább azért,hogy elmondhassam neki,hogy "igen,engedem,de csak úgy,ha tényleg megfelelően védekeztek.."stb.És akkor ha úgy reagál,hogy "de anya úgyis tudok mindent meg jaaaj nemagyarázz már",meg elkezd hisztizni,akkor azt mondom neki,hogy nem,ezzel a felfogással kislányom mégsem mehetsz oda,még kicsi vagy.De ha normálisan végighallgatná,amit mondok neki,és megfogadná a tanácsom,akkor engedném,mert látnám,hogy felnőtt,és nem lesz a dugásból baba.


De most én még nem tartok itt szerencsére.Majd szeretnék itt tartani.


-pozitívértékelő-

2013. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

Kamasz vagyok , de ha gyerekem lenne biztos ,hogy nem engedném !


Ha a fiú képes várni MINIMUM 2 évet, akkor minek most?


Ha már mindenáron együtt akartok aludni , akkor nem lehetne nálatok? Talán a szüleid is nyugodtabbak lennének és megbeszélnétek ,hogy időnként benéznek hozzátok.?


Am elhiszem ,hogy nem akartok mást az alváson kívül , de ez önkéntelenül is jöhet. Először csak egy csók aztán petting, aztán ,meg már nem lehet azt mondani ,hogy csak aludtatok. Am szűz vagy?

2013. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Azt nagyon nem szeretném, hogy a szüleim néha-néha benézzenek. Nem azért mert félek hogy rajtakapnak valamin, hanem mert azt akarom hogy tényleg csak mi legyünk ketten egész este...együtt. Nekem csak ez a fontos, de persze még meggondoljuk ezt a variációt is. Csakhát a barátom szülei rugalmasabbak ezen a téren.

És, igen, természetesen szűz vagyok még.

2013. aug. 12. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!