Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy ha két tini (egy fiú és egy lány) együtt akar aludni, akkor nem fognak feltétlenül szexelni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 18:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%

Vannak akik nem tudják fel fogni, hogy attól, hogy nem alszanak együtt még tudnak szexelni, de még mindig jobb lenne nekik ágyban, mint a Duna parti erdőben a sárban...


Meg úgy általánosítanak a tinikre, mintha mindegyik 14 évesen már szexelni akarna...

2013. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
A gumi nem számít rendes védekezésnek? Óóóó jajj, nem is tudtam.
2013. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%
Sehol nem olvasom a válaszodban h használtál óvszert! De te is a lényeget fogtad fel. Nem érted még mindig??? 14 évesen??? Szánalmas!
2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%

És? Mi a búbánat közöd van hozzá? SEMMI JOGOD elítélni! Nem a te életed.


Különben azóta is együtt vagyunk, 3 hete jegyzett el, jövő nyáron meg esküvő.

Na bumm.

2013. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Látom,itt elszaporodtak a Benőkék.:ĐĐ Frédit meg Bénit nem láttátok esetleg?


Na,a kérdésre válaszolva az előbbi kérdésben lévő 17 éves fiú biztos nem törődne abba bele,hogy csak filmezgetés meg beszélgetés legyen,hiába akarná a párja(asszem 14-15 éves volt a lány),hogy ne legyen szex..a fiú akkor is akarja,ha nem mondja ki nyíltan.Miért?Mert szükséglete a 17 éves fiúnak már a szex,és ez elfogadható.Na de a 14-15 éves lány ugye ezt még nem érti meg,mert azt hiszi majd pár hét múlva,hogy a fiú azért idegeskedik,mert nem látják egymást eleget..stb.Közben meg csak az lesz a probléma,hogy nem szexeltek egy jót múltkor.

2013. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

Aha, így már kezdem érteni.


Szóval az itteni válaszolók szerint MINDEN tizenéves fiúcskának a szexen jár az agya.

Hát kicsit el vagytok tévedve.. Vagy nekem volt csak annyi eszem, hogy kerüljem az olyan fiúcskákat?... Kinek kell egy olyan barát, aki csak a szexre hajt, hogy ez az, minél hamarabb, mert ha nem, elhagylak?


Én nem voltam soha buta 14 éves, tudtam védekezni, megfelelően partnert választani, és lám, bejött. De akkor nem ez a normális.. (pedig a környezetemben sem buta 14 éveseket látok)

2013. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
17%
na ja persze mert taknyos 14 évesen párt kell választani és szexelni kell,szerintem inkább ne okoskodj nem tudom hány éves vagy de agyilag 16nál nem több
2013. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
hát...nem tudom.Igazából ha szeretik egymást,és vonzódnak egymáshoz,akkor elég nagy a kísértés éjszaka,az ágyban,hogy lefeküdjenek egymással.Legalábbis az első néhány alkalommal,amikor még olyan újdonság,hogy egész éjszaka egyedül lehetnek,ketten...Persze nem feltétlenül fognak minden együtt alváskor szexelni,de lényegesen nagyobb az esélye,hogy mégis,mintha délután mennének el pl. moziba..(az egy más kérdés,hogy ott is lehet csinálni,meg a wc-ben is..)
2013. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%

Egyedül lehetnek, ketten?

Anyuci-apuci, tesók, mind moziba egész éjszaka?


Nem túloztok ti egy kicsit?

Amikor először együtt aludtam a párommal, akkor este 11-ig társasoztunk és beszélgettünk: mi, a szüleim és a 2 tesóm.

2013. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem taknyos gyerekként kell tapasztalatot szerezni komoly kapcsolatok terén,agyilag zokni nem vagyok,de te nem vagy agyilag 28 éves az tuti biztos
2013. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!