Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy ha két tini (egy fiú és egy lány) együtt akar aludni, akkor nem fognak feltétlenül szexelni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 18:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Meleg vagyok, és se azonos neműekkel, se más neműekkel nem aludhatok együtt.

És nem értem miért.

2013. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam mikor először aludtam együtt a barátommal, az ölelésen és a puszin/csókon kívül egymáshoz se értünk. 4-5 hónapja lehettünk együtt. Ez után 1-2 hónappal feküdtünk le először. Én akartam előbb, a barátom akart inkább várni. Ennyit arról, hogy minden tizenéves fiú csak szexelni akar. :D
2013. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
Ezt én sem értem, hogy miert mindig minden az alvásra van kihegyezve. Például amikor egy csajt nem engednek el, hogy ott aludjon valakinél. Miközben szexelni nappal is lehet ha akarnak. Akkor mi a baj az alvással?
2013. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%

Mert az annnnnyiira több és másabb, mint a szex, tudod. :DD


Nevetségesek, főleg a 65%-os.

2013. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
Na igen, nálam is az volt, hogy én fektettem le a barátomat és nem fordítva
2013. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem néhány ember hozzáállását... nyilván ők meg az én véleményemet, de... hogy lenne már az együtt ALVÁS intimebb, mint a szex? Szóval nektek az mindegy, hogy kivel kefél a kicsi lányotok, de az, hogy a pasija mellett feküdjön és megöleljék egymást, és aludjanak, az már erkölcstelen? Mi a fene? :D

Amúgy ha én 15 éves szűz tini lennék, és lenne egy pasim akivel le akarok feküdni, BIZTOS hogy nem akkor tenném meg, amikor a szomszéd szobában szüleim alszanak :D szóval engem nem kéne félteni az együtt alvástól.

2013. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!