Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok erröl?...

Ti mit gondoltok erröl? Mindenki válaszát várom?

Figyelt kérdés

A szüleim megengedik, hogy fessem a hajam természetes színüre, és hogy több fülbevalóm legyen (fültágító nem-nem is akarom, viszont annyi fülbevaló, amennyit szeretnék). Azt mondják, nem ettöl leszek rossz, hogy másmilyen a hajam színe vagy hogy mennyi fülbevalóm van. Viszont nem hallgathatok egy csomó zenét, meg filmeket sem, pl nem engedték, hogy megnézzem a Sid and Nancy-t. Vagy nem hallgathatok Rammsteint.

Ti erröl mit gondoltok? Igazat adtok a szüleimnek? (14 leszek januárban)



2013. aug. 17. 08:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az, hogy korlátozzák a stílusomat, vagy elvennék a telefonomat (magánszféra megsértése!) és kitörölnék, ami nekik nem tetszik már nagyon durva lenne.

A sok lyukkal a füledben semmi gond nincs, viszont a hajfestés szerintem sok 13 évesen (mert a január még bőven messze van).


Szerintem is inkább pont fordítva kellene csinálni.

2013. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hülyeség az egész.Ha már a hajfestést engedik TIZENHÁROM évesen(!),akkor engedjék már a Rammsteint is meg a többit hallgatni.. ez olyan idiótaság.Na meg ha eszed van,akkor úgyis hallgatod.
2013. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem engedik akkor mondd meg hogy ich muss zerstören és kapj fel egy bézbózütőt :D 15f
2013. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Szerintem az ízlés kialakulásához hozzátartozik, h. megnézz, meghallgass mindent, ami érdekel, utána tudsz dönteni, mi jó, mi nem.
2013. aug. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

annyit gondolok az egészről, hogy nem emelt hangon, nyugodt körülmények között kell otthon erről beszélgetni.


..ha látják a szüleid, hogy a tanulmányi eredményeid jók, továbbtanulsz, illetve ha nem, akkor jó szakmát szerzel, nem csinálnak ügyet semmiből...


de ha mindez nem így van, ne csodálkozz semmin...

2013. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Dehogynem, nagyon jó tanuló vagyok, normálisan viselkedem, mindenki dícsér... Nem tudom, miért nem engedik.
2013. aug. 18. 08:42
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
A hajfestés korai, én nem engedném, azt még normálisanak mondanám, hogy egy általános iskolás kislánynak meghatározzák mit nézhet meg, az a film amit írtál igazuk van, nem neked való. A zeneválasztás korlátozásának nem igazn látom értelmét, normális keretek között semmi kivetnivalót nem látok egy rammsteinben sem.
2013. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mindegy, megnéztem, nem haltam bele. Még tetszett is. :D (szüleim meg nem tudják, nagyinál voltam)
2013. aug. 18. 14:30
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok, két kicsi gyerek anyukája. Szeretem a Rammsteint. Kb. 27 évesen voltam a koncertjükön, azóta hallgatom . Illetve most, a gyerekeim miatt nem hallgatok ilyesmit én sem. Mondjuk én értem, amit énekelnek és odavagyok Till Lindemann hangjáért. Hallgattasd meg velük néhány számukat .... Mondjuk az ohne dich-t:-)))


A hajad meg hagyd békén! A festékek tele vannak vegyianyagokkal, ráadásul károsítják a hajad!


A fülben pedig rengeteg ideg fut, én nem szurkálnám össze-vissza a helyedben, mert egészségügyi problémáid is adódhatnak belőle.

2013. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%
szerintem az egy rohadt nagy hülyeség, hogy nem engedik meg, hogy ilyen zenét hallgass... elszedik a telód és letörlik? egyszerűen szégyen az ilyen szülő... gondolom nem volt gyerekkoruk azért csinálják...-.- beszéld meg velük, hogy ez így nem állapot... és a Metal zenétől nem lesz bajod, főleg, hogy a Metal, a Rock és a punk a normális zenei műfajok, nem a dápsztep meg az ilyen fosok...
2013. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!