Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Főként szülők válasza érdekeln...

Főként szülők válasza érdekelne. Ti előítéletesek vagytok az olyan kamaszokkal, akik extrém külsővel rendelkeznek? Ha igen, akkor miért teszitek?

Figyelt kérdés

Például fültágító, piercingek, extrém ruhák és mondjuk ilyesmi hajjal rendelkező kamaszokat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 18. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen ,némelyik egyenesen borzalmas....kérdezem én egy normális önértékeléssel ,önbizalommal rendelkező gyereket mi késztet erre?mit akar kifejezni?remélem a lányaimnak ennél jobb "ízlése"lesz....törekszem ,hogy segítsem őt...
2013. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezek mellett normalisan viselkedik, nem iszik, nem drogozik, nem fekszik le mindenkivel akkor nem. Majd kinovi.
2013. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sok oka lehet. Van, hogy szimplán ez tetszik valakinek, van, hogy szeretne egy társaság tagja lenni, vagy figyelmet szeretne magára vonni, ettől még lehet egészséges valaki.
2013. aug. 18. 20:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim nevében tudok nyilatkozni, igen, elítélik. Az érveik kimerülnek abban, hogy 'ha az Isten nem csinált belőle bolondot, magából miért csinál'. Nem, nem vagyunk vallásosak, csak azt hiszik magukról, hogy poénosak. :D
2013. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a ketteskép cosplayen készült normálisnapokon ők se így öltöznek így csak a stem vagy cyber punkok aki szerintem szokatlanok azt a gáz maszkot minek hordják ? :D
2013. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim szerintem csak a nagyon extrém külsőt ítélik el, a piercinget és tetoválást, fültágítót is. De egy ízléses mértékig nem zavarja őket, és nem az alapján ítélnek meg valakit, hogy milyen színű a haja. Sokan elkövetik ezt a hibát.

Az én hajam fel van nyírva oldalt, és a rövid része kék. Régen piros volt a fele. De nem tartozok rossz társaságba, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, csak szeretek új dolgokat kipróbáni a hajammal, mert az visszanő, annak nem marad semmi nyoma 20 éves koromra, hogy 15 évesen kék volt a hajam. A szüleim is belementek, de mást (piercing, tetkó) nem engednek, és én sem szeretnék még, majd ha felnőtt koromban is ugyanígy tetszenek ezek a dolgok, mint most.


De amúgy igen, a képen látható emberekről valószínűleg nem sok jót gondolnának.

15/L

2013. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Én nem ítélem el öket. Oké. mondjuk kamasz vagyok. Van fültágítós, pc-s, extrém barátom, és az a tapasztalatom, hogy ugyan olyan jó fejek, mint az "átlagosak". Miért? Nekem fejpántom van, szöke melír a szökésbarna hajamban és összesen 5 fülbevalóm. És csak 14 vagyok. Az a véleményem az ilyen emberekröl, hogy a legtöbb barátságos és közvetlen. Persze van egy részük, aki iszik, drogozik stb, és mindenki ezek alapján alkot véleményt másokról. Ez egyszerüen nevetséges! Majd ha megismered az illetöt, akkor beszélj. Elötte ne.
2013. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Az a véleményem róluk hogy túlságosan a külsőségek számítanak nekik. Valszeg napi 1-2 óra smink, a szülők nem győzik adni a pénzt a különleges ruhákra. És olyanok mint a klónok, egy-egy társaságban elkezdi valaki ezt a dolgot, pár nap múlva mindenki így néz ki. Nem szeretem ha valakinek ennyire a kinézet számít, felületesnek tartom őket. Összejön két ember egy buliban, másnap meg sírógörcsöt kapnak amikor meglátják a másikat smink nélkül :) Ennyi.
2013. aug. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az első srác az még úgy ahogy elmegy, de a többi már tényleg a bazári kategória.
2013. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem ítélem el

sok normális és értékes emberrel találkoztam már akivel a külseje miatt más szóba sem állt volna

2013. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!