Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Főként szülők válasza érdekeln...

Főként szülők válasza érdekelne. Ti előítéletesek vagytok az olyan kamaszokkal, akik extrém külsővel rendelkeznek? Ha igen, akkor miért teszitek?

Figyelt kérdés

Például fültágító, piercingek, extrém ruhák és mondjuk ilyesmi hajjal rendelkező kamaszokat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 18. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

harayuku még jól is néz ki

főleg a kék

2013. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el.

Mondjuk 18 év alatt fültágítót és tetoválást nem engednék, mert végleges, és az én felelősségem, de ruházkodást, hajfestést, és normálisabb piercingeket igen.

Véleményem szerint inkább kamaszkorban legyen valakinek színes haja, meg extrém öltözéke, mintsem felnőtt korában, mikor már a munkavállalás és hasonlók rovására menjen. Tini korában kiéli ezt a hóbortot.

Meg ugyebár ettől még lehet egy normális kamasz, aki nem drogozik meg szexel ész nélkül. Nekem is megvoltak a magam öltözködési hóbortjai :D

2013. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 hippy baby válasza:
0%
Mert gondolom a szüleiknek kellemetlen és nem erre nevelték őket.Igaz ezek botrányosak!!!!Már az elején elundorodtam..Ugye a kérdező külseje nem ilyen???????????
2013. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De, olyasmi, mint az utolsó előttinek. Csak pc-m meg tetkóm nincs még...
2013. aug. 23. 17:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Én az ilyen manga / anime fanatikusoktól meg emo-soktól megyek falnak, de ez csak személyes nem tetszés.

Mert egyébként nekem is szokott lenni extrém hajam (3 kisgyerek mellett már a szőkített rövid, tüskés is annak számít a sok szürke egér között...). A gyermekeim apja úgy igazán tele van tetoválva, és a mai napig csináltat újakat, vagy a régieket újra (tizenévek alatt azért ki tudnak fakulni). Ő pl csak azért vette ki a fülbevalóit, hogy a gyerekek ne kapaszkodjanak bele, és ne legyen baleset. Egyéb piercingek megvannak. Ugyanúgy nekem is.

Viszont a sok átlagemberrel ellentétben a kislányunk fülét nem lövettük ki. Majd ha szeretné, akkor szól, és kész. Én akkor lennék kiborulva, ha a gyerekeim úgy néznének ki, mint a r.i.b.a.n.c.ok és ezek a manapság divatos kis "díszb.u.z.i.k".

Ezek a körök inkább csinálják a hülyeségeket, mint az extrémek, akiktől úgy ki vannak borulva a kis korlátolt emberek.

2013. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!