Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús szülők! 11-13 éves...

Fiús szülők! 11-13 éves fiatoknak mi a kedvenc játéka? (számítógépen és XBoxon kívül)

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a "számítógép" még csak nem is egy gyújtőfogalom. Ez olyan, mintha azt mondanád társasjátékok. Ráadásul a géppel lehet tanulni és kapcsolatot is tartani.


Am 11-13 évesen a LEGO volt nálam a befutó.

2013. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Playstation.:D


Esetleg foci nem izgatja?:D


15/F

2013. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sakk, nerf szivacslövő, lego, kártyajátékok, kosárlabda nagy(16 éves) unokatesóval,bicikli, görkori.11 éves.
2013. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Angry birds széria androidon. Bár ha szőrszálhasogató lenék, akkor ps3as címeket mondanék. Ha oldschool szórakozásra gondolsz, akkor táblásban Catan Telepesei, míg sportban floorball.
2013. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Társasjáték pl.Az élet , Monopoly ,Foci , kártya, játékkönyv (Ian Livingstone könyvei),olvasás, saját maga készitette társasjáték
2013. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 petera6 ***** válasza:

Öcséim 11 ill. 13 évesek. A 11 éves Minecraft-ozik számítógépen online a barátjával, miközben a 13 éves valamelyik mászkálós, lövöldözős dologgal játszik szintén online XBox-on :D


Most nyáron láttam őket kicsit a medencében szórakozni, meg ha valaki elmegy velük pl biciklizni, darts-ozni az jöhet. A nagyobb szeret olvasni, de igazán akkor olvas, ha lejár a játék idő, amit apukámék szabtak meg. :)


Amúgy nagyszerű gyerekek, egyáltalán nem elkényeztetésből vagy nemtörődömségből játszanak ezekkel. Egyszerűen ilyen a világ most én úgy látom. De hát mit mondjak. Én már nagyon nem vagyok 13 éves, mégis a gép előtt töltöm a szabadidőm nagy részét. Sőt ennyi idősen én is imádtam a Nintendo-t, most meg Wii-nk van itthon...beállítottság kérdése is lehet.

2013. aug. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A készülő könyvemben szereplő fiúnak keresek "kedvenc játékot", de olyat, ami viszonylag kisméretű, el tudja veszíteni.

A karakter ráadásul szegény családból származik.

A válaszok alapján tehát Legóval, focilabdával vagy más sportszerrel nem lőnék mellé? Más ötletek is jöhetnek! Előre is köszi!

2013. aug. 23. 09:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Jojó? :)
2013. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hali.

Igy hogy kicsit leszűkítetted a kört a következő 2 játékot ajánlanám. Mind2 vel játszott anno 11-13 évesen.

1. faragott lovacska ami kerekeken gurul (kis mellék story a könyvbe: a lovacska készitése)

2.Üveggolyó - golyozás (mint a Pál utcai fiuk-ban, elég olcsó mivel szegény családot emlitettél, és kicsi is és gurul is, nagyon könnyen el lehet veszíteni,tapasztalat, ha érdekel akkor tudok 2 fajta golyójátékot)


Kyuubi voltam

2013. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni mostanság pár centis gördeszkát, ujjgördeszka vagy mi. Rubikkocka?
2013. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!