Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák ti mit tennétek ha...

Anyukák ti mit tennétek ha ilyet venne a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gyerek én vagyok.barátnőimmel voltam boltban és 350Ft-ért vettem egy körömlakkot saját pénzből.Anyukám nem tudja.Eddig nem festettem a körmömet de szeretném!Anya eddig nem engedte de a lakk negyon szép halvány rózsaszín!

Anyukák ti kiakadnátok?

12/l



2013. aug. 24. 12:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10-es:

Nagyon szépen köszönöm a normális választ!

2013. aug. 24. 13:59
 12/27 anonim ***** válasza:
54%
Anno én még iskolába is mentem fekete körmökkel 12 évesen, és nem szóltak érte semmit. Egyedül a tesitanár kérdezte meg, hogy szurokba nyúltam, vagy mi? Pedig az egy jó iskola volt. A szüleim se szóltak semmit. Én se fogok patáliát csapni ha a gyerekem festeni fogja a körmét.
2013. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
;-)
2013. aug. 24. 16:34
 14/27 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, jó művészkedést!
2013. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 24. 17:21
 16/27 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: ha átlátszó fedőlakkot nem is használsz, körömerősítő alaplakkot mindenképpen, különben nagyon csúnyák lesznek a körmeid. Tapasztalat. :/
2013. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
köszi!:D
2013. aug. 24. 21:37
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az összes választ, de miért ne lehetne egy 12 éves lánynak iskola közben halványrózsaszínnel kifestenie a körmét? Nem értem ezt a logikát, semmi értelme.
2013. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Szia! Én olvastam az előző kérdésedet is, ezek szerint nem engedte meg. Én nem akadnék ki 12 évesen én (is) fekete, lila, rikító narancssárga körömlakkot hordtam és nem volt belőle semmi vita vagy ilyesmi. Nekem tetszettek és anya nem szólt bele. Akkori sulimban nem lehetett lakkot hordani, így (logikusan) csak nyáron, szünetekben festetem ki a körmöm. Most, a gimiben, ezt nem szabják meg, mert nyilván egy 18-20 éves lány nem fogja betartani és a tanárok se akarnak ilyen kis dolog miatt szólni. Mindegy, szerintem szép szín, szünetben bármikor, iskolában viszont nem hordanám (6. vagy 7.-esen), mert oké, hogy nem szólnak a tanárok,de bármit gondolhatnak és lehet, hogy ha nem tetszik valamelyik tanárnak, könnyebben elítél.Persze lehet, hogy velem van a hiba, én így lettem nevelve és 9.esen se festettem a körmöm suliba.
2013. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom mit csinálok majd!

Nemsoká lesz szülinapi bulim és majd (gondolom) hoznak ajándékot.Anyukám ugye nem lesz ott (másik szobában lesz)

és amikor majd elmennek és megnézegetjük az ajándékot akkor ügyesen belerejtem az egyikbe!;D

2013. aug. 25. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!