Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha nagyon félek?

Mit csináljak, ha nagyon félek?

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon jóban voltam egy lánnyal,a legjobb barátnőm volt szinte.Mindent együtt csináltunk,együtt mentünk mindenhova.Megbíztam benne és elmondtam neki olyanokat magamról és a családomról,amiket még senkinek.

De ahogy elkezdődött a suli tavaly,egyre jobban hanyagoltuk a barátságunkat és már csak akkor ekresett,ha kellett neki valami tőlem.Ebből elegem lett és egy éve szinte alig beszélünk.Nemrég találkoztunk,de nem nagyon vettem róla tudomást,másokkal voltam.

Csak eszembe jutott,hogy nekem mennyir eelmondta a barátnői (?) problémáit és félek,hogy az én dolgaimat is elmonsja másnak és abból hatalmas botrány lesz.

Mit csináljak?Kezdjek vele megint beszélgetni,hogy úgy tűnjön,jóban vagyok vele és így hátha nem beszél?

De akkor meg a többi barátnőm akad ki,mert ők nagyon nem szeretik...

Félek,hogy beszélni fog azokról a dolgokról,amiket mondtam neki és ezt nem akarom.Nem akarok bajt magamnak,anyának és a barátaimnak.

Fogalmam sincs,mit csináljak.

15l



#barátnő #probléma #kamasz #félelem beszél
2013. aug. 27. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szió!

Szerintem írj rá facebookon, beszélgessetek, talizzatok, menjetek moziba! Nem kell megint legjobb barátnőnek lennie, szimplán csak legyetek jóba. A többi barátnődnek mond meg, hogy csak haverok lesztek/vagytok, és ennyi.

13/L

2013. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. Én is voltam már vlamelyest hasonlóan, mint te.

De szerintem nem érdemes aggódnod, ha a lány viszonylag normális és nem az össze-vissza keverő, meg mindenkit egymásnak ugrasztó típus. Oké, hogy a barátnőiről mesélt neked dolgokat, de ez még akkor volt, amikor te is "képbe voltál". Ha keveset beszéltek, eltávolodtatok motnában, a csajt valószínűleg már rég nem a te problémáid, titkaid kötik le, ezért eszébe sem jut beszélni róluk.

"Kezdjek vele megint beszélgetni,hogy úgy tűnjön,jóban vagyok vele és így hátha nem beszél?"-ez gyerekes megoldás, ráadásul nem is tisztességes. Ha tényleg attól félsz, hogy botrány lesz, inkább azt kezdd el összerakni , hogy hogyan magyarázod ki magad. Ez megnyugtat (legalábbis engem meg szokott).

2013. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!