Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit csinálnátok ha a 13-14...

Ti mit csinálnátok ha a 13-14 éves lányotok cigizne?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 08:14
1 2
 11/15 csincsilla000 ***** válasza:
Soha eszembe nem jutott volna cigit a számba venni. Apám se és anyám se dohányzott soha. Én személy szerint undorodom tőle. Majd ha a távoli jövőben gyerekeim lesznek,nekik se fogom engedni.
2013. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, : "Soha eszembe nem jutott volna cigit a számba venni." ezek azért nagy szavak egy 13 évestől :DDD megnézném, hogy 2-3 év múlva is ezt mondanád-e! :)


Kérdésre válasz:

Nyilván nem örülnék neki, de nem lenne mindegy, hogy milyen szinten dohányozna.

Valahogy megpróbálnám korlátozni.

2013. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 csincsilla000 ***** válasza:

Kedves 12-es!

Letelt az a két év,sőt lessan a három is :D

Lassan 16 vagyok,és még mindig nem jutott eszembe cigit a számba venni. :D

Egyszerűen undorodom tőle,rosszul vagyok a szagától,és ez nem hiszem,hogy valaha is változni fog.

És miért ne dönthetné el egy 13 éves,hogy fog e cigizni vagy nem.Apukám egész családja(szülei és testvérei is)dohányoztak és soha a szájába nm vett egy szál cigit sem.Undorodik tőle.

Úgyhogy ennyit erről. :D

2013. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, azt hittem a 000 a 2000-es évre utal:D
2013. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mindegy, hogy láncdohányos, vagy kipróbálta.

Nekem pl a szüleim a születésem pillanatáig cigiztek, most már egyáltalán nem.

Én meg a kíváncsi fajta lettem, aki sok mindent kipróbál, és hát... kipróbáltam. 13 évesen. De ennyi. Nem vagyok jobb, vagy rosszabb mint bármilyen más ember.

2013. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!