Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rosszul döntöttem?

Nagyon rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Ma írt nekem egy osztálytársam - akiről eléggé lerí, hogy tetszem neki, az érzés azonban nem kölcsönös - és randira hívott. Tudom, hülyeség volt, de berezeltem és azt mondtam, programom van. Le kellene tisztáznom vele ezt az egészet, de nem tudom, hogy csináljam, ráadásul osztálytársak is vagyunk. Régebben sokat beszéltünk, de akkor azt hittem, hogy ő is csak barátként tekint rám.
2013. aug. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát, ha nem tetszik a srác, akkor jobb ha nem mész el vele sehova, mert iszonyat bele fogja magát élni a dolgokba, és nagyon rosszul fog neki esni, ha a végén kiderül, hogy nem is érdekled. Jobb letisztázni vele az egészet, de hogy hogy, azt én sem tudom. Engem még így "szépen" egy lány sem pattintott le, és nekem sincs ötletem, hogyan lehetne. Talán utalásokkal, ha máskor is elfog hívni.
2013. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
68%
Jól döntöttél,ha nem kölcsönös a részedről az,amit ő érez irántad mind a 2en szenvednétek a kapcsolatban...De mindenféleképp beszélt meg vele,magyarázd el neki, hogy te csak barátként tekintesz rá és nem szeretnél tőle semmit, semmiféleképp ne hitegesd! :)
2013. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem msuzáj megmondanod neki, hogy bocs nem tetszel, ha nem szeretnéd. Elég ha elutasítod a randikat, nem mutatsz különösebb érdeklődést iránta, továbbra is úgy kezeled, mint egy havert a sok közül. Ha nem hülye rá fog jönni, hogy nem viszonzod az érzéseit.
2013. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En azert nem lennek ilyen kocsog minf amiket javasolgatnak neked. Ha leri h tetszel neki mondd meg neki, korrektul egyenesen, kedvesen h ez nem kolcsonos es kerdezd meg h barat akar e lenni. Lehet csak hirtelen fellangolas es elmulik. Nekem a legjobb bnom lany es 2 eve meg tetszett meg udvaroltam neki. Ha akkor levegonek nez es nem mondja meg nekem h legyunk ink baratok a vilag legjobb baratjat veszitettem volna el. Utana el is mult nalam ez a vonzalom, persze ,eg ma is gyonyorunek tartom de kizarolag baratkent tekintek ra
2013. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!