Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt proli szülők...

Vannak itt proli szülők kamasz gyerekei? Hogy éltek, mennyire rossz az életkörülményetek, hogyan akartok kitörni? Hogyan viszonyul hozzátok emiatt a baráti körötök?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 11:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora egy sutyerák vagy te, kérdező...
2013. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Jó isten, elkeserítő a tudatlanságod.
2013. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
proli.. mekkora bunkó vagy ..ilyet nem mondunk a szegényekre sem, elég megalázó egy kifejezés.
2013. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Hé te kis újgazdag gegő piperkőc sznob:::

Kérdés:


"Vannak itt olyan intelligenciahiányban és ALAPVETŐ MŰVELTSÉG hiányába szenvedő emberberek??? Hogy éltek? Könyvet mennyit forgattok, történelemből jó tanulók voltatok? Hogyan akartok kitörni a tudatlanság és az orbitális gyengeelméjű, abnormális, elmezavaradott állapototokból? Hogy viszonyul a baráti kör??? NEM RÖHÖGNEK SZEMBE??? "


De tudod, van ám olyan dolog amiben te egy nulla vagy, és most körberöhög mindenki a GYK-n!!!


A proletár és panel nem ugyanaz ám drágám! Tudjad már mit írsz!

2013. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

Remélem az én gyerekem nem fog a te fajtád köré keveredni soha az életben. A sárga földig szégyenkeznék.



Kívánom neked, hogy csak egyszer a b....ös életbe dolgozz meg saját magad azért hogy egyáltalán legyen hol aludnod, legyen miből fodrászhoz járkálni..........

Más hátán könnyű megülni a lovat. Arra legyél büszke amit saját magadtól elértél, és ne nézzél le másokat mert nem olyan helyre születtek ahova te.


Születhettél volna egy putriba is, na kíváncsi lennék akkor milyen kérdést tettél volna fel.

És aki putriba születik, százszor jobban megbecsüli azt amije van, és sokkal-sokkal értékesebbek mint te, és a kedves barátaid, akik már kitörtetek!!!!!!!! (magatoktól!!!)

2013. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én egy másfélszobás panellakás 10 nm-es (!) szobájában élek.14 évesen már annyit küzdöttem és szenvedtem,mint más 90 éves korára.Csak hogy tudjatok róla.
2013. aug. 31. 19:19
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Na basszus. Az én szobám is 10 nm otthon, de én ezt nem érzem felkiáltójelet igényló inlő infónak. Az albérletben, ahol most lakom, ott meg 15 nm, aztán fizetni is kell érte, nem is keveset. Sírjak? Nem olyan kicsi az ,nem kell úgy csinálni, mintha az lenne. Nem lehet, hogy a te igényeid tól nagyok? Nekem is volt olyan osztálytásam anno, akinek egy egész tetőtere volt külön, fürdővel meg minden, de nem vagyok egy nyávogós kis liba.


Kicsit nekem úgy tűnik, hogy nem tudod még felfogni hogy egy lakáshoz mennyit kell dolgozni és hogy mennyit is ér, csak ki vagy akadva, mert másnak jobb. Ezt nagyon hamar be kell fejeznek, mert felnőtt korodban bele fogsz zakkanni. Minden egyes kamasz azt hiszi, hogy az ő élete a legnehezebb a világon.

2013. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%
17 évig éltem a 6 négyzetméteres szobámban. És? Legalább volt saját szobám. Megérdemelnéd, hogy ez se legyen.
2013. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

Tudod te egyáltalán mit jelent a proli szó?

Mert rohadtul nem azt, hogy panelban élő. Sokkal inkább a város egyik elszegényedett részén lakó, igénytelen emberre mondjuk ezt, de még ebben az esetben se! Ez olyan, mint a normi vagyis közrendű.


PANELBAN élek 19 éve, nagyon jó környéken. Nemrég lett felújítva az egész sor - ablakok, ajtók kicserélve, tetőszerkezet felújítva, barackszínre lefestve a fal..és nem azért, mert már olyan rossz állapotban volt, hogy a lakásokban hemzsegtek a csótányok pl...


Mielőtt kérdezel valamit, nézz utána a szó jelentésének. Vannak olyan gazdagok is, akik pl nem akarnak kertes házba költözni, de nagyon szép lakásban élnek...


Én hiába élek nagyon jó környéken PANELBAN - hogy hangsúlyozzam a kedvedért - mindig mindent kaptam, amit szerettem volna... soha semmiben nem szenvedtem hiányt. Anyuék gyárban dolgoznak.


Hogyan viszonyul a baráti körtök? Aki az alapján ítél meg egy embert, hogy az hogyan él, nem aszerint, hogyan viselkedik, kedves-e, jó lelkű-e, az elmehet a....


Remélem kielégítő választ adtam kedves prolis kérdésedre.. :)

2013. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én értem mit akarsz mondani.

Szóval,ki az aki ki akar törni aki szegény?

Ez azzal jár,hogy panelban lakik,általában nem a tehetősek élnek panelban.


,,Panel-proli" egy szleng kifejezés,nem mindenkire igaz,de ez azt jelenti,hogy nem tehetős,ennyi.

2013. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!