Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rám tört az iskola előtti...

Rám tört az iskola előtti pánik! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ma volt az évnyitó. Azóta össze-vissza mászkálók, néha sírok, néha nevetek. Leginkább a sport aggaszt. A 7. Óránk úszás, amiben béna vagyok+még nem tudom, hogy idén mit fogok sportolni. Teljesen ki vagyok és félek, hogy mindent el fogok rontani. Mit tegyek, hogy megnyugodjak?

2013. szept. 1. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Új iskolába mész, ugye? Én már negyedik évem kezdem, annyira nem vagyok izgatott, csak szomorú, hogy hatkor kell kelnem...

Minden rendben lesz, én is féltem ugyan, de nincs miért. Az úszás miatt ne aggódj, majd lesz valahogy, nem hiszem, hogy akármelyik osztálytársad profi úszó lenne. Nálunk van, aki nem tud úszni.

Majd nézz el pár sportkörbe, ami érdekel, és eldöntheted melyiket szeretnéd kipróbálni :)


Szóval nyugi, készítsd ki reggelre a ruhádat, vegyél egy fürdőt, nézz meg egy filmet, ne stresszelj, rendben lesz! Szurkolok :)

2013. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálok megnyugodni :)
2013. szept. 1. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az úszástól ne félj, a tanár biztos kérdezni fogja hogy ki hogy áll az úszásba megmondod neki őszintén mi a helyzet és ennyi. Ő majd fog adni tanácsokat meg minden, nem lesz gond ebből ne csinálj ügyet. Nyilván egy tesitanár osztályzásnál figyelembe veszi a tanuló képességeit és azt figyelembe véve aszerint osztályoz, hogy képes-e leúszni a megadott hosszt vagy megadott idő alatt leúszni egy távot vagy nem. Ha akarattal csinálod, ne pánikolj tőle, menni fog az.

A sulitól meg ne félj elején furcsa lesz gondolom új osztály, új társaság, új környezet, minden új, hamar belejössz majd a dolgokba, 1-2 héten belül már nem lesz gond. Eleje a nehéz ez tény tudom jól, de hamar fog menni.

2013. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lazulj el, akár meditálj, és élvezd ki a szünet utolsó óráit;)
2013. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja várj, már volt évnyitó!Hát akkor meditáció!!:)
2013. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amit most írok, amiatt idiótának fogtok tartani: nem ez lesz az első napom, már 5 éve oda járok :) az úszástól azért félek, mert elég gyenge vagyok benne ráadásul nagyon hülyén nézek ki fürdőruhában :(
2013. szept. 1. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Sőt, tulajdonképpen, nem is az iskolától félek, hanem attól, hogy vége a nyárnak (meg az úszástól) ez a nyarak nagyon jó volt és nagyon sok időt tudtam tölteni a szeretteimmel. És rossz érzés belegondolni, hogy eltelt :(
2013. szept. 1. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ha jársz valami más sportra/gyógytesire, vagy van róla papírod akkor fel lehet váltani egy-két órát belőle pl az úszást :)

nálunk is így van

2013. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!