Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell mindik elrontani...

Miért kell mindik elrontani már 4 éve a szülinapomat?

Figyelt kérdés
Ma lettem 13 és anyukám azt mondta hogy szülinapomra azt kapom hogy miután 5 kor végzett elmegyünk az árkádba venni pár pólót. 6 kor ért haza és azt mondta hogy most nem megyünk el. Megkérdeztem tőle hogy mi történt erre adodt egy taslit...tavaly is egy pofonnal végzödött elötte szobafogság volt és 4 éve pedig 3 napig nem szólt hozzám!!!!!! Nem értem!! Annyiba biztos vagyok hogy apukámmal találkozott ( 4 éve elválltak ) de miért engem büntet ha összeveszik vele???? 9 éves korom óta egyedül ünnepelek...

2013. szept. 2. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon boldog születésnapot kívánok neked! :) Töltsd inkább a barátnőiddel az idődet, és hagyd anyukádat, ha csak elrontani tudja a szülinapodat. Élvezd ezt a napot! Ez a tiéd. :)
2013. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sajnállak! :(
2013. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Vágj vissza az ő szülinapján, hogy tudja, milyen érzés ez neked...
2013. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én 2 éve vagyok így,nagyon sajnállak,megértem ! :(
2013. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsonykor vagyok így. Nagyon sajnállak.Boldog születésnapot. kérdezd meg tőle,hogy miért bánik így veled.. vagy fordulj apudhoz segítségért. 15/L
2013. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságokat :) és 4-es+5-ös válaszoló :( én is sajnálom hogy ti is ilyen helyzetbe vagytok!!!! És minden válaszolónak köszönöm :) van valami szép is ebbe a napba...
2013. szept. 2. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Boldog Szülinapot! :)

Figyelj, azt tudom ajánlani, hogy hétvégén menj el a barátnőiddel, ünnepeljétek meg a szülinapodat :)

Pl. bowlingozni? :) Utána meg beülhettek enni valamit. Sugárban ott a bowling, és az étterem résznél vannak olyan asztalok, ahol egy nagyobb társaság is elfér. :)

Remélem meg tudjátok oldani és méltóan megünnepled a szülinapodat!! :)

2013. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog szülinapot! :)
2013. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kameko-san ***** válasza:
100%

Boldog Szülinapot! :)

Szerintem is inkább a barátaiddal ünnepeld, ha már az anyukáddal semmit nem tudsz "kezdeni".

2013. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!