Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyuka és mostohaapuka?

Anyuka és mostohaapuka?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális az ha az anyuka és egy mostohaapuka összevesznek, majd az anyuka nincs akinek elmondja panaszát és így tinédzser gyermekének el kezdi lehordani a mostoha apukát. Majd mikor kibékülnek a gyerek lesz mindenért a hibás. Ez most kétszínűség.

2013. szept. 9. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az.
2013. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy felelőtlenség és ostobaság ekkora terhet tenni egy gyerekre, tinire.


Azt nem is értem, hogy miért lesz a gyerek hibás... de biztos, hogy ez nem normális.

2013. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 klopusz ***** válasza:

Nem, nem normális egy kicsit sem.

A gyereknek, legyen bármilyen idős, nem a lelki szemetesláda szerepét kell betölteni a szülei életében. Ha szigorúan nézzük, semmi köze - mint ahogy beleszólása se sok - van a felnőttek életébe.


Ez nem kétszínűség szerintem, hanem gonoszság. Kellene anyukának egy felnőtt, akinek elsírhatná a bánatát, hogy ne vonja be a gyereket.

2013. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljes mértékben amúgy egy tininek elég problémája van és még ezzel is terhelni na szép család mondhatom
2013. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"amúgy egy tininek elég problémája van"

Szegééényke...

2013. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!