Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Nektek milyen programok...

Tinik! Nektek milyen programok voltak a szülinapi bulitokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen programok voltak a szülinapi bulitokon?

Én arra gondoltam hogy szórakozunk a ruhákkal ('divatbemutató') és megnézünk egy filmet. Rémtörténetek esetleg? Számotokra melyik ijesztő sztori a legjobb? Privit is írhattok ha leírjátok a városotok nevét!(nem szeretném ha felismernének ;-) )



2013. szept. 9. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok.Hát ciki az volt amikor reggel a fiúknak...xd
2013. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

Vízipipa, alkohol, cigivel "shotizás", hangos zene, sör ping-pong, karaoke, spicc-kosár (részegen kosarazás), pogo táncolás, éjszakai futóversenyek autóval kísérve, másnap reggel józanodás, takarítás, lazulás másnap estig. De ekkor sincs vége, ilyenkor lightosabb piálás van, filmnézés, valamilyen rock zene hallgatás, dalszöveg elemzés, filozofálgatás, csillagnézés, lányokkal romantikázás.


Ezek mind jól megvannak szervezve, de az alkohol szemét tud lenni, felborítja a terveket. :)

14 éves korom óta ez a program mindenki szülinapján, megegyezés alapján. Most 17 vagyok, és őszinte leszek, fogalmam sincs hogy lehet, hogy még egy éjszakát se töltöttem börtönben, detoxikálóban, vagy kórházban.

2013. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
iszunk majd baszunk
2013. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12-es!

Úgy hogy szerencséd volt : D

13-as!

Egy kicsit komolyabban! :-|

2013. szept. 10. 22:51
 15/22 A kérdező kommentje:

Jajj! Hülye vagyok!

A 7-es válaszolónak is boldog szülinapot!(kicsit későn esett le XD)

2013. szept. 10. 22:55
 16/22 anonim ***** válasza:
Hány éves leszel?:D Mert nem mindegy, hogy 12 vagy 18 :D
2013. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Azt hittem hogy kiírtam!:-)

12/l

2013. szept. 11. 14:33
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
Mi legutóbb állatra ittuk magunkat, de voltak normálisabb partyk is. Pl. mikor szülők itthon voltak akkor csak grilleztünk meg társasoztunk. De azt reggel 4ig xd Olyan is volt hogy csak simán gépeztünk meg aludtunk.
2013. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
:)
2013. szept. 11. 15:59
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg ne igyon már alkoholt egy 13-15 éves.16 évesen is max a szülinap alkalmából egy pohár pezsgő,de nem kell túlzásba esni.Nem tudom hány éves vagy de a film jó ötlet az üvegezés,persze normálisan abban sem kell túlzásokba esni.szendvicsek,torta,hideg tál,valami poénos társas ilyesmi.
2013. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!