Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez már betegség nálam? Vagy...

Ez már betegség nálam? Vagy normális? Szerintetek milyen egy tökéletes lány?

Figyelt kérdés

Régen sokat piszkáltak és bántottak,nem csak lelkileg.Csúnya,kövér és unalmas voltam.semmiben nem emelkedtem ki,elvesztem a tömegben.Rosszul éreztem magam,mert a szüleim nagyon jól néznek ki és olyan volt,mintha nem is az ő gyerekük lennék.

Sikerült megváltoznom.Ma már rengeteg barátom van,a fiúk,férfiak folyton flörtölnek velem és emlékeznek rám.

De ára van annak,hogy ilyen vagyok...Órákat töltök a kinézetem miatt a szépségszalonban,a kedvenc itthoni elfoglaltságom az online vásárlás,folyton sportolok és hánytatom magam.Úgy érzem,hogy tökéletesnek kell lennem,különben senki nem lesz velem elégedett.

Nem csak a külsőmmel vagyok így.Megtudtam tavaly,hogy az egyik évfolyamtársam felsőfokú nyelvvizsgára megy augusztusban és nem akartam,hogy neki legyen meg először az évfolyamban,ezért én még májusban elmentem.

Normális,hogy ennyire megszállott vagyok?

Szerintetek milyen egy tökéletes lány?

16L



2013. szept. 15. 15:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
ugyanez a történetem,én már 20 éves vagyok, és a tökéletesség utáni vágyam miatt soha nem vagyok boldog,mert soha semmi nem jó nekem..
2013. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!