Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most én vagyok a lúzer?

Most én vagyok a lúzer?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem nézem az éjjel nappal budapestet és hasonló szennyeket. Ha ezt valakinek elmondom úgy néznek rám mintha ufó lennék. Miért van az, hogy a hozzám hasonló, velem egykorú gyerekek ilyeneket néznek amik leszívják az agyukat. Mellesleg 18 as karikát kéne tenni mellé nem pedig 12-est. Remélem nem vagyok egyedül ezzel.

2013. szept. 16. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

# 10


Az ÖSSZES magyar híradó agymosást végez, 1 horror, 2 politikai dolgokat tömnek a fejedbe, hogy hűdejó ezmegez... (Direkt nem írtam példát!)


Én se nézek éjjel-nappal budapestet, szerintem (is) hülyeség, de az xfaktor is (amcsiknál is...), de ha ez valakinek örömet okoz, hadd nézze, nem?:D


Egyébként megértelek kérdező, sokan furcsálták, hogy nem nézem a tehetségkutatókat... Hát nem tudom, nekem a kereskedelmi adók nem jönnek be... Amit én hajlandó vagyok nézni, az HBO, filmbox, cinemax... És ennyi kb.:) (Itt is néha van reklám.) Ezért is ufó vagyok, de most ez van, hát én széjjelunom magam miközben reklám megy.:D

2013. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem nézek TV-t. Egyszerűen nem tud lekötni.

17/f

2013. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Valóban szenny, normális emberek, legalábbis az én családomban nem veszekednek ennyit, sőt semennyit szinte. Állandóan csak az ordítozás megy benne. De ha ez kell a népnek...

Én a "szennyek" közül a Barátok Köztöt nézem mert az nem is olyan rossz, meg kell valami amit nap-mint nap néz az ember.

2013. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ki nem szarja le, hogy te miket nézel? Ha ezért a barátaid lenéznek, ők a lúzerek. És olyan álszent, hogy butaság nézni stb. pedig lehet, hogy ők sem néznek jobbat, mi is azért nézzük, mert jó róla vicceldőni stb. Nem kell lenézni azt aki nézi és azt sem aki nem nem nézi, mindenkinek saját joga, és magánügye, hogy mit csinál szabadidejében! Nem kell rajta kattogni
2013. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te lúzer. Mi osztály kiránduláson barátnőimmel beültünk egy szobába bekapcsoltuk a TV-t és épp ez ment benne. Leültünk és végig röhögtük az egészet annyira SZÁNALMAS AZ EGÉSZ! Amúgy utáljuk de annyira gáz és röhejes hogy csak na.


Néha tőlem megkérdezik ,hogy miért nem iszok kólát. Mondom hogy: nem szeretem. És úgy néznek rám mintha szellem lennék akibe belecsapott a villám. Ez van :) De ezért senki sem gondol lúzernek..

2013. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
50%
Nézz How I Met Your Mother-t, mert taratta-taratta-taratta-taratta XD http://www.youtube.com/watch?v=yhcFpbnQghk
2013. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

"-indok miért ne drogozz"


Tényleg? Normális nevelés után az embernek nem jut eszébe ilyesmi. Meg engem tudod, megtanítottak a szüleim ilyesmikre és nem szorulok egy idióta műsor dogmáira.

2013. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy egyedül.15 éves vagyok,és egyik ismerősöm sem nézi az ilyesmiket.
2013. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül, én se nézek ilyeneket...
2013. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!