Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utasít el anyukám? 15L

Miért utasít el anyukám? 15L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok tökéletes gyerek, sőt.

De azért segítek itthon, ahogy telik tőlem, reggel 6kor elmegyek suliba, este 6 körül hazaérek.

Akkor anyu elvárja még, hogy a kutyával foglalkozzak (sajnos lesérült és masszírozni kell, kb 25perc.), felporszívózzak, rendet rakjak a szobámban és tanuljak.

Megértem, hogy fáradt, de akármit megcsinálok, ő újracsinálja, és ha le is ül, tiszta feszült, sose lazul el, mindig pakolászik, és ez aput is zavarja, és nekünk is mindig csak osztja a feladatokat.

Ha megölelem igyekszik kibújni, ha azt mondom szeretem csak annyit mond "jah".

De mikor nekem van valami problémám, és nem akarok róla vele beszélni, nem érti, miért nem állunk közel...

Teljesen különbözünk, ez is nehéz lehet neki, de végre jól érzem magam, vannak barátaim, eljárok.


Az idő 99%-ában úgy érzem, amint lehet költözök.


15L



2013. szept. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak szüksége van segítségre, kicsit belefásult a mindennapokba, a pakolászás és a rendre utasítás csak pótcselekvés. Próbáljatok apró, közös programokat csinálni, ahol mindig kicsit közelebb kerültök, ill. az ő kedve visszatér örülni. Lehet,hogy van valami gondja amiről nem beszél nektek, majd jobban megnyílik idővel ha nem fordultok el tőle.

Remélem tudtam segíteni. Emiatt ne költözz el, még fiatal vagy, neked most tanulnod kell, majd 10 év múlva gondolkodhatsz ilyeneken.

2013. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy apéniás. Apuddal rendben vannak?
2013. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Apuval jól vannak, (sajnos hallom.)
2013. okt. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!