Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha bántanak...

Mit csináljak, ha bántanak azért, mert van pénzünk? Mi lenne a tuti módszer, hogy befejezzék?

Figyelt kérdés

A családomnak sok pénze van,ezt nem azért írom,hogy kérkedjek,de ez is hozzátartozik a történethez.A nagyszüleim is gazdagok (ketten külföldiek,apa is az),anya húga is,szóval tényleg nincs anyagi gondunk.

Nem tehetek arról,hogy ebbe a családba születtem és hogy nem kell könyörögnöm semmiért.Leginkább fiúkkal vagyok jóban,olyanokkal,akik népszerűek a lányok között is (értsd:nagyon helyesek),lehet,hogy ez is zavarja a lányokat,akik beszólnak.

Kívülről erősnek tűnök és senki nem látja rajtam,hogy zavar,de sokat sírok,ha egyedül vagyok és jó lenne,ha legalább anyának elmondhatnám ezt.De félek,hogy a hátam mögött beszél az igazgatóval (jóban vagyunk vele),amit nem szeretnék.

Már egyszer mondtam neki,akkor azt mondta,hogy irigyek,mert ők is tudják,hogy minden téren jobb vagyok náluk és ezzel a viselkedéssel próbálnak gyengíteni és ne foglalkozzak velük.


16/L



2013. szept. 26. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

"minden téren jobb vagyok náluk"

Biztos ez???

Mondjuk ne kérkedj...

2013. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt anya mondta,értelmezd a mondatot. :)

Nem kérkedek,alig beszélek velük.

2013. szept. 26. 17:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt az iskolában hangoztatni, azt meg pláne nem, hogy jóban vagytok az igazgatóval!!
2013. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Értelmeztem, kicsi lány! :)
2013. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,nálunk is van egy-két gazdag,őket nem bántja senki,maximum akkor szólunk nekik,ha nagyon kérkednek.Biztos vagy benne,hogy sosem dicsekedtél,és fikáztad gúnyosan az egyik kínais cipőjét?Ha csináltál már ilyet,akkor ne csodálkozz,ha nem,akkor pedig csak féltékenyek,ha piszkálnak,védd meg magad,szólj vissza,és próbáld nem felvenni a sértegetéseiket.
2013. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem hangoztatom,már írtam,hogy alig beszélek velük.

Nem hiszem,hogy velem lenne itt a legfőbb baj,mert pl. A fiúkkal tök jóban vagyunk és vannak végzős meg egyetemista barátnőim is.

Nem szoktam visszaszólogatni,mert nem szeretnék lesüllyedni a szintjükre,hogy "piszkáljuk úgy a másikat,hogy 3 szót nem beszéltünk még vele".Ők sem azok a "kínaiból öltözködöm" típusok,bár olyan tehetősnek sem tűnnek,szóval inkább átlagosak (és ezt nem bántásként írom).

Azt meg látják,hogy jóban vagyunk az igazgatóval,ezt minek hangoztatnám?

2013. szept. 26. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha beszélgetnél velük. Itt többször írtad, hogy alig beszélsz velük. Legyél nyitott, kedves és közvetlen, akkor biztosan nem bántanak.
2013. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan hogy bántanak, ha alig beszélsz velük?

Ahogy látom, te sem kedveled a lányokat, akkor meg minek foglalkozol velük. Barátkozz azokkal, akiknek megfelelsz így, ahogy vagy.

2013. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze,mert az ilyen lányok arról híresek,hogy imádnak olyanokkal barátkozni,akiket utálnak...
2013. szept. 26. 18:04
 10/13 A kérdező kommentje:

Beszólnak,ha elmegyek előttük,röhögnek és ez megy az órák alatt is.Pletykákat terjesztenek rólam,stb.

Én próbálok nem foglalkozni velük,de ez nagyon idegesítő és zavaró.

2013. szept. 26. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!