Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy eléggé érdekes "szerelmi...

Egy eléggé érdekes "szerelmi háromszögbe" keveredtem bele. Teendő?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Kb. év eleje óta van egy srác, akit a haverja folyamatosan azzal piszkál, hogy tetszek neki. Most ez a két srác gólyatáborban ismerkedett meg. A "barát" szerintem nem csak barátságot érez a másik srác iránt. Folyamatosan olyan megszólalásai vannak, hogy "nem vagyok meleg, de szerintem xy eléggé jól néz ki.. de tényleg nem vagyok meleg" meg "oh ez a pulcsi nagyon megy a szemedhez, zsombor" és hasonlóak. Viszont csibeavató óta még inkább látszik, folyamatosan együtt vannak, és a barát olyan arccal nézi néha a srácot, mintha fülig szerelmes lenne. Meg mindig megdicséri a másik srácot, bármit csináljon.

Tehát. Van egy srác, akinek tetszek, aki tetszik egy másik srácnak, de nekem nem tetszik senki. Egy ilyen filmbe illő esetben mi a francot lehet csinálni?


2013. okt. 2. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Személyes kedvenc momentumot nem is írtam le, csibeavatónkon volt egy feladat, amikor minél több ruhát kellett összeköti, minden srác ruha nélkül volt (boxerokban rohangásztak) és az említett barát folyamatosan a srácot bámulta, amikor meg elvesztették egymást a tömegben tökre bepánikolt.

Tehát szerintem sanszos hogy nem hetero a srác.

2013. okt. 2. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, most leirtad ezt a litániát amitől megfájdult a fejem, hogy rossz helyre az egy dolog. De az már felkeltette az érdeklődésem, hogy mindezt úgy irtad le hogy téged ez az egész nem is érdekel.

Téged egyik hapek sem érdekel, hol itt a háromszög, te csak egy néző vagy a leláton.

2013. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, én is hasonló helyzetben voltam.

Nekem tetszett A (aki fiú), akinek bejött B (aki szintén fiú) én pedig B-nek jöttem be. Nyílt titok volt ez a szerelmi háromszög. Sokáig HÁRMASBAN szerveztünk programokat.

De nem szabad. Hagyni kell a dolgot, szerintem ne avatkozz bele te sem :)

2013. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem,hogy mi itt a probléma,hiszen azt írod,hogy neked egyikük sem tetszik...akkor meg nem tök mindegy,hogy azok ketten melegek-e vagy nem?!
2013. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!