Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik a nagyobb "bűn"?...

Melyik a nagyobb "bűn"? Szülők ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

melyik a nagyobb bűn a szülők/felnőttek szempontjából


16 éves lánynak van egy 17 éves barátja akivel


a) nem alszanak együtt,de sok időt töltenek egymással és pettingelnek de semmi szex

b) szexelnek de nem alszanak együtt

c) együtt alszanak,de semmi szex és petting


melyiket engednétek meg, vagyis melyikben támogatnátok a lányotokat?


2013. okt. 6. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

"árokparton vagy kapualjban, mert nem engedjük"


Az a gyerek aki árokparton meg kapualjában is képes megtenni, annak teljesen mindegy mint engednek meg mint sem. Nagyon sokat ért a nevelése, ha ezzel takarózna valaki. Ilyen alapon akkor vegyünk neki kocsit meg mindent amit csak akar, hisz ha nem el is lophatja.

2013. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen még gyerek

egymás simogatása,puszilgatása belefér már persze mondjuk 1 év után

normális szülő-gyerek kapcsolatban a gyerek felfogja miért nem enged valamit a szülő,és értelmes gyerek belátja,hogy mi korai mi nem

2013. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az együtt alvással nincs semmi gond. Nagyon jó dolog lehet az mellett ébredni, akit szeretsz. Viszont az a legrosszabb érzés, ha valakit nagyon szeretsz, de minden reggel egyedül ébredsz. Legalább néha-néha lenne melletted a szerelmed reggel. Pettingelni, szexelni pedig nem csak akkor lehet, ha együtt is aludnak. Innentől kezdve azzal még nem óvnám meg a lányomat a pettingtől és a szextől, hogy nem engedem neki, hogy együtt aludjon a barátjával.


Persze nem egy hét után, de idővel én megengedném a lányomnak, hogy együtt aludjon a fiújával. A petting szerintem belefér, a szexet viszont én kicsit korainak tartom.

2013. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14%
az együtt alvással nincs gond 17-18 évesen de 16 évesen még korai
2013. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

"16 évesen már nem gyerek az ember."


mondja egy 16 éves, kioktatva a 40-et. de jót nevettem kicsim! :DDDD

2013. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!