Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam vérvételen AFP...

Ma voltam vérvételen AFP vizsgálat miatt (Sztk alapon). Azt mondták, hogy 2 hét mire meglesz az eredmény. Mindenkinek ilyen sokat kell várni? És mi van ha rossz az eredmény, akkor nem csinálnak másikat? Mert annak már más lesz az eredménye.

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 16:06
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem az Afp-re 3hetet kellett várni itt Debrecenbe de minden eredmény rendben volt és utánna rögtön genetikai uh-om volt az is tökéletes eredménnyel zárult.

2009. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én még talán többet is vártam rá, de azt mondták minél később jön meg az eredmény annál biztatóbb, hogy nem beteg a babó. a rossz eredményeket hamarább küldik / állítólag/. igen ha rossz az eredmény akkor megismétlik
2009. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,


Mindenkinek ennyi az idő...legalábbis amiket én hallat, mindenkiinek ennyi volt.

Nekem is, már a 2. babát várom, mind a két esetben ennyi volt.

Ne izgulj, semmi baj nem lesz.

Ez egy igen megbízhatatlan vizsgálat, nem is tudom minek csinálják. Nagyon sok a téves eredmény.

A 18- heti genetikai UH a döntő, de ne izgulj, minden OKÉS lesz!

2009. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nálunk egy hét alatt megvan az eredmény, minden kismamának...

Ilyen kérdéseknél állok értetlenül, hogy akkor hol rontják el, nálunk vagy azokon a helyeken, ahol váratják a mamákat, nekem előző héten kedden vették le a vért, szerdán már megkapom, 5én genetikai UH.

Vagy ennyire sz*r az egészségügyünk?

2009. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Kecskeméten 3 hét múlva jött meg az eredmény.Ha rossz az eredmény,felküldenek Pestre genetikai uh-ra,de szerintem ne aggódj,minden rendben lesz!Boldog babavárást!
2009. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!