Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenévesek! Hogy bírnátok...

Tizenévesek! Hogy bírnátok ki, ha egy hónapig csak ezek az eszközök állnának rendelkezésetekre? (lent)

Figyelt kérdés

-A mobil csak telefonálásra és SMS-kezelésre alkalmas.

-Internet csak laptopon vagy PC-n, otthon.

-Zene csak ugyanezen a két eszközön, illetve CD-n, bakeliten, kazettán.


Nálam ez volt a helyzet annak idején :)


2013. okt. 18. 22:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Jaj ez a tipikus nekem még ennyi sem volt mégis örültem kérdés.


Ez nem olyan kevés bőven elég, nagyszülők még azt sem tudták kamaszként mi a tv.

2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

Én még most is így élek.

Miért, lehet másképp is??

Jó, netezni lehet mobilról akinek van rá pénze, de nekem nem hiányzik, nem vagyok függő.

2013. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
netet csak itthon PC-n használok, telefonon (azon kívül amit te írtál) zenét hallgatok szóval ja, kibírnám
2013. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az első napon belehalnék...

Ugyan már, az épphogy nagykorúnak számító népségnek is csak kb ennyi volt. Bár a telefon már képes volt hangot felvenni így mindenkinek ócska rádióból rögzített statikuszajos csengőhangja volt.

Mindez kb 6 évvel ezelőtt.

2013. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Nálam most is ez van, pedig egyáltalán nem vagyok régimódi.
2013. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem azt akarom mondani, hogy ha nekem nem volt, másnak se legyen!
2013. okt. 18. 22:51
 7/34 anonim ***** válasza:
35%
nekem is ez a helyzet. elég jól kibírom azt a másfél órát, amíg utazom, net nélkül. olvasni szoktam, könyvet. igazit. tizenéveseknek elárulom: az a papírból készült lapozható valami, amitől intelligencia lopakodik az ember agyába
2013. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

Most tapsoljalak meg hogy valahogy mégis felnőttél?

Már tényleg nem azért de kb minden harmadik ember még most is így él beleértve pl engem is és nem vágyok többre akkor most én is kapok egy kis vállveregetést?

2013. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezen kívül a telót max játékra használom - ettől meg tudnék válni. (Mondjuk a fotó illetve videó készítésétől ha megfosztasz az kegyetlen...:D)


Internet nekem csak PC-n van.:)


Zenét meg imádok bakeliten hallgatni, 2 évig vadásztam egy lejátszóra, és apum ezeréves sztereó erősítőjét is én raktam helyre, ugyanis 20 kondi ki volt száradva. Most úgy szól, mint az álom Sony hangfalakkal:D CD-ről nem szeretek, mert szörnyen szól.:)


Túlélném, túl nagy változás nem érne, csak a videó, fotókészítés hiányozna telóról.:)

2013. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, tizenéves vagyok és tizenéve folyamatosan túlélem.

Annakidején bazeg, mintha a nagypapám mesélné...

2013. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!