Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenévesek! Hogy bírnátok...

Tizenévesek! Hogy bírnátok ki, ha egy hónapig csak ezek az eszközök állnának rendelkezésetekre? (lent)

Figyelt kérdés

-A mobil csak telefonálásra és SMS-kezelésre alkalmas.

-Internet csak laptopon vagy PC-n, otthon.

-Zene csak ugyanezen a két eszközön, illetve CD-n, bakeliten, kazettán.


Nálam ez volt a helyzet annak idején :)


2013. okt. 18. 22:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig is így van, mert nincsenek ájfonhoz hasonló baromságaim. Viszont, ha CSAK ez áll rendelkezésre, de kaja és víz pl, nem akkor megszívnám.
2013. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

-Az én telefonom alapból csak arra való:D:D:D:D

-Mivel a suli miatt erőm sem időm nincs bekapcoslni a gépet(baromi lassú) ezért tableten szoktam, így ez az opció macerás lenne de megoldható.

-Most is csak ilyeneken hallgatomxd

13/L

2013. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
ezt inkább 20 év múlva kérdezd... nálunk is még így van. mondjuk én telefonomon alapból nem lehet netezni, mert 6 éves...
2013. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ööö ebben most mi az extra?
2013. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem használtam másra telefonomat. Netezni nem szeretek rajta, mert lassú és fizetős. Játékok nincsenek rajta. Fényképezni/esetlegesen videózni a fényképezőmmel szoktam, mert a telefonom erre lényegében alkalmatlan, de nem vágnék eret, ha nem tudnék fotózni egy hónapig...vagy tovább.

A nettel eddig is ez volt a helyzet, nem is értem miért kéne minden szünetben a Facebook-on lógnom az iskolában is. :D

A zene....Nos, telefonon sosem hallgatok zenét, utazáshoz is az mp4-emet szedem elő, itthon meg egyértelműen gépről hallgatom.

Számomra tökéletes a helyzet, a kérdésedben leírtak közül egyik sem lenne vészes "csapás", gyakorlatilag alig érezném a különbséget.

14/L

2013. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nálam még most is ez a helyzet. Annyira nagy szám lenne ? Nem hiszem...

18/l

2013. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Én most is így élek.És nem 1 hónapja,hanem 15 éve.Csak van zenelejátszóm is.Viszont saját laptopom nincs.
2013. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Most gyakorlatilag azt akartad megkérdezni,hogy milyen lenne ha a telefon csak és kizárólag telefonálásra alkalmas nem zenehallgatásra meg ilyenekre?

Hát akkor k..rva jól ellennék mert kb most sem használom másra


16l

2013. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Mobilomat maximum heti kétszer használom telefonálásra, meg mondjuk ötször smsezésre. És ennyi. Nincs rajta net, de ha lenne, se használnám.Játszani meg végképp nem nagyon szoktam.

A netet otthon használom, PC-n.

Zenét úgyszint így hallgatok.

2013. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Én így élek, és semmi bajom nincs.

Csak annyi mondjuk, hogy se laptopom, se gépem, csak egy telefonom. (nem a legújabb, Nokia Asha 302), és teljesen megvagyok vele. Olvass, az sokkal hasznosabb.

13/L

2013. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!