Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Amikor az ember azt hinné,...

Amikor az ember azt hinné, hogy ennél rossszabb már tényleg nem lehet, akkor mért lesz még annál is rosszabb?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen..
2013. okt. 19. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kiakadtam, és mondtam egy komámnak, hogy nekem a legszarabb, mert minden összejött. Erre azt mondta, hogy legalább van egy kutyám, aki szeret. Erre felhívott az asszony, hogy meghalt a kutya. De fel a fejjel, még ez sem a mélypont.
2013. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
:DDDD
2013. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az élet megpróbál megtanítani arra, hogy mindig van rosszabb még ha nem is hiszed és túl értékeled a saját problémádat. Ha ezt elfogadod, akkor nem lesz több okítás. ;-)
2013. okt. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mindentől van rosszabb.
2013. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy sz@r@bb már nem lehet, akkor az már majdnem félút a mélybe!
2013. okt. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi a baj pontosan?
2013. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszer kiakadtam, és mondtam egy komámnak, hogy nekem a legszarabb, mert minden összejött. Erre azt mondta, hogy legalább van egy kutyám, aki szeret. Erre felhívott az asszony, hogy meghalt a kutya. De fel a fejjel, még ez sem a mélypont.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.


De az asszony azért csak szeret! Remélem!

2013. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A 07:45-ös vagyok. Meghalt valakid, akit nagyon szerettél? Esetleg olyan állapotban vagy, hogy még abban is mások segítségére szorulsz, hogy wc-re menj, vagy meg tudj fürödni? Nincs lakásod, az utcán kell élned? Nincs semmilyen ruhád? Nincs mit enned és innod?
2013. okt. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Neten panaszkodsz otthonról, azaz:

- melegben vagy

- van család körülötted

- tető a fejed felett

- mivel nem enni kérsz, gondolom ennivaló is van...


Nagyon messze van még a "rosszabb már tényleg nem lehet". Ideje szembenézni az önsajnálattal és meglátni az életedben a jót, a szépet, mert van. Mindig van, csak hozzáállás kérdése!

2013. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor jön az élet és jól átb*sz.:'(
2013. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!