Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, veletek fordult már...

Kamaszok, veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Én heteró fiú vagyok, és van egy meleg barátom (NEM ÉRDEKEL, HOGY MELEG, AKKOR IS A BARÁTOM!!!!!). És ugye mindenki elég rendesen cikizi, azért is, mert mindenki tudja,azért is, mert nagyon alacsony. Ő csak csendben tűri. Aztán, amikor úgy döntöttünk, kimegyünk kocogni (kb. 3 órája), összetalálkoztunk az osztálytársainkkal. Az egyik elé állt, és megütötte. Hát azt, ami ott előjött belőle, soha többet nem szeretném látni, mert féltem tőle! Véresre verte a srácot, aki meg közeledett hozzá közülük, azt is rendesen megütötte! Aztán, amikor kicsit csillapodott, csak ordibált, hogy 'Hogy merészeltél megütni, te ***' és társai!!! Ekkor már sikerült őt megnyugtatnom és visszafordultunk. Bocsánatot kért tőlem, amiért ilyen volt, de aggódok érte, nem akarom, hogy bántsa magát. Lehet, hogy felhívom, minden rendben-e vele.
2013. okt. 20. 01:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Egyébként meg '1596' éve ismerem, és elkönyvelhetem, hogy egy barátom, aki soha nem fog cserben hagyni... És mivel 1 iskola cikizi, bántja, mindennél jobban szüksége van egy barátra, amit megkaphat személyemben!

És homofóbok, lássatok csodát: ABSZOLÚT NEM OKOZ NEKEM PROBLÉMÁT HA ITT ALSZIK, HOGY EGY ÁGYBAN SZUNYÁLJAK VELE, NEM MÁSZIK, NEM NYOMUL, NEM SMÁROL LE, NEM AKAR MEGDUGNI, NEM AKARJA, HOGY MEGDUGJAM!!!!

Ezenkívül bízik bennem, és egyenesen büszke vagyok rá, hogy egy homoszexuális a bizalmába fogadott!!!!!

A felfogásom pedig visszavezethető arra, hogy JÓL NEVELTEK!!!!!

Még a dédszüleim is családtagként szeretik őt ennek ellenére, egyetlen rohadt rossz szavuk nem volt emiatt!!!

2013. okt. 20. 01:15
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nem fordult elő velem ilyen, és caps lock és 50 felkiáltójel nélkül is megértem, mit akarsz mondani.

mi a kérdésed? vagy csak le akartad írni valahova a történetet?

2013. okt. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, mert tele vagyok feszültséggel, aggódok érte! Holnap reggel, amikor kel, első dolgom, hogy átmegyek hozzá, hogy tudjam, rendben van!
2013. okt. 20. 01:38
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Aki kötél általi halálra született,nem fulladhat vízbe.

/Orbán/

2013. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de engem is ütöttek már meg olyankor, amikor nagy feszültségben voltam, és úgy rángattak le az illetőről, mert elborult az agyam és féltek meddig fogom püffölni szerencsétlent.(Egy hülyegyerek el akarta venni a telómat...) És szerintem ez nem olyan extra, ha ennyire szopatják a suliban, számítani lehetett rá.


Ilyenkor jó, hogy ilyen barátja van mint te, nyújts neki valamilyen lelki támaszt. Szerintem az is jólesik, hogy valaki nem csak beszól, hanem úgy kezeli mint egy normális embert.


Egyébként nem kell ennyi felkiáltójel, komolytalan lesz a kérdésed, és nehezebben érthető.:)

2013. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! MA átmentem hozzá, és megvan, bár szégyelli magát... Pedig nem kéne! Annál szerencsére több esze van, hogy bántsa magát! Ha ezt tette volna, akkor tőlem is kaptak volna, az tuti! Bocsi a sok felkiáltójelért csak síkideg voltam :S
2013. okt. 20. 09:58
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez önvédelem volt. És ha egész évben cikizi az iskolában mindenki, utána odamegy valaki és elkezdi ütni, akkor igenis védje meg magát! Akár túlzással is, hogy mutassa, hol a határ! Én barátjaként még be is szálltam volna, hogy az idióták egy életre megtanulják.
2013. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnövekedett benne az adrenalin szint, ezért volt képes ilyen erőt felszabadítani... Engem egyszer kilökött az ajtón egy 8.-s, és szétvertem, úgy hogy sírt...(Ekkor voltam én 6.-s) Pedig nyugodt természetű ember vagyok.
2013. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, borítékolható, hogy homofób társaink nemsokára megérkeznek. :( Nem lehet velük mit csinálni, rossz irányba indultak el a törzsfejlődés útján, ez van sajnos. A haverodat meg támogasd minden erőddel, nem lehet neki könnyű.
2013. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a csendesek nem biztos hogy gyengék is vagy nem tudnak verekedni. olyan ez. int a vulkán: némelyik csak ritkán tör ki de akkor sokkal erősebben mint amelyik nap mint nap pöfékel
2013. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!