Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, veletek fordult már...

Kamaszok, veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Én heteró fiú vagyok, és van egy meleg barátom (NEM ÉRDEKEL, HOGY MELEG, AKKOR IS A BARÁTOM!!!!!). És ugye mindenki elég rendesen cikizi, azért is, mert mindenki tudja,azért is, mert nagyon alacsony. Ő csak csendben tűri. Aztán, amikor úgy döntöttünk, kimegyünk kocogni (kb. 3 órája), összetalálkoztunk az osztálytársainkkal. Az egyik elé állt, és megütötte. Hát azt, ami ott előjött belőle, soha többet nem szeretném látni, mert féltem tőle! Véresre verte a srácot, aki meg közeledett hozzá közülük, azt is rendesen megütötte! Aztán, amikor kicsit csillapodott, csak ordibált, hogy 'Hogy merészeltél megütni, te ***' és társai!!! Ekkor már sikerült őt megnyugtatnom és visszafordultunk. Bocsánatot kért tőlem, amiért ilyen volt, de aggódok érte, nem akarom, hogy bántsa magát. Lehet, hogy felhívom, minden rendben-e vele.
2013. okt. 20. 01:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

és jo hogy a barátja vagy és nem érdekel a szexuális preferenciája, ettől ő még ugyanaz az ember, mint régebben

és az is helyes, ha megütik azt megtorolja. nem kell mindent csendben tűrni

2013. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ma is megpróbálták -.-

MEgint kaptak tőle, de legalább megtanulják a kis f***ok, hogy ne játszanak vele!

2013. okt. 20. 14:44
 13/20 A kérdező kommentje:
De most tőlem is kapnak, nem érdekel!!!
2013. okt. 20. 14:47
 14/20 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok ?


amúgy nem, nem fordult még elő velem ilyesmi, de a barátod nagyon jól tette, amit tett. Senkinek nincs joga bántani a másikat, ha meg megteszik, akkor meg ne lepődjenek meg, ha kiborul a bili.

2013. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
17 évesek.
2013. okt. 20. 15:00
 16/20 anonim ***** válasza:

Első: Írtó nagy tisztelet neked, hogy így kiállsz mellette meg hogy nem oltod a szexualitása miatt.

Másodszor: néha mindenkinek eldurran az agya, nyugi nem lesz gond vele. Csak tudnia kell melletted biztonságban van :)

2013. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Eddig mindig megvédtem, de most mozdulni sem volt időm, már az illetőt ütötte-rúgta. Már miért oltanám? Egyrészt jogom sincs hozzá, másrészt mindenki más. Ő ilyen tekintetben az. Én pl. már ötödik osztályban gyököt vonni, ő folyékonyan beszélt németül, szóval én egyszeresen, ő kétszeresen különc xDDD

Ő a matekhoz hülye- én segítettem neki, én a hülye némethez- ő okított :D

Így mindkettőnk jegye fel lett tornázva rendesen ^^

2013. okt. 20. 19:07
 18/20 anonim ***** válasza:

Biztos a töke tele volt már azzal hogy csesztetik. Meg is értem. Legalább így békénhagyják majd.

Egyszer én majdnem megfojtottam egy gyereket, mert megverte öcsémet... Épp hogy letudtam állni. Van hogy kihozzák az emberből az állatot. Pláne ha sokáig tűrt már előtte..

2013. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ő eddig csak forgatta a szemét, meg mosolygott. Úh. szerintem ez ilyen 'Erik, nem vered ronggyá! Erik nem vered ronggyá!' mosoly volt. Most már biztosan jól van, a hangja ismét minden létező nyugtatónál jobb :DDD
2013. okt. 20. 20:23
 20/20 A kérdező kommentje:

De ezt szó szerint értsétek! :D

Elkezdek ordibálni, már arra készülök, hogy nekiugrok, ő meg csak a vállamra rakja a mancsát, és 'Ne csináld!'. És ismét nyugodt vagyok :D

2013. okt. 20. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!