Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában, még ha nem is gondolok szexuális dolgokra, akkor is van, hogy benedvesedek? 15/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 15:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Nekem meg most felállt rád:) Viccen kivül:)

Össze jöhetnénk:)

2011. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az másféle nedv.:D
2011. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Gomba?
2011. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

de nem olyan, mint a fehérfolyás, meg amiket emlegetnek

...és akkor mi?

2011. márc. 9. 15:40
 5/27 A kérdező kommentje:
gomba biztos nem, az felismerném
2011. márc. 9. 15:41
 6/27 A kérdező kommentje:

15:37 azért írhatnál valamit még magadról

például a korodat

2011. márc. 9. 15:43
 7/27 anonim válasza:
Hát ilyen nem csak neked van sajnos nekem is van ilyen,szinte mindennap.És tudom,hogy nagyon idegesítő bár nekem általában mindig a legrosszabbkor jön és ilyen hideg érzés,de nekem sem fehérfolyás olyan mint a víz.:S
2011. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
vegyél tisztasági betétet és rakd a bugyidba... ilyen vékonyat, olyan mintha ott sem lenne és a legtöbbnek tök jó illata van. Am azért van, mert 15 éves vagy, a hormonjaid még nem álltak be, szedj fogamzásgátlót, vagy várj amíg idősebb leszel:)
2011. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
használj inkább izzadásgátlót
2011. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Jaj, ezért nehogy már egyből szaladjon nőgyógyászhoz, és írasson fel fogamzásgátlót 15 évesen...


Sajnos velem is ez volt, amikor veled egyidős voltam. Sőt, ha picit elkalandozok, és a barátomra gondolok, még most is pillanatok alatt betudok nedvesedni. Alkati kérdés, mindenki más. Lehet, hogy pár év múlva is ez lesz veled.

Amit tényleg tehetsz, hogy beraksz 1 tisztaságit magadnak, bár azt se ajánlom annyira, de tényleg nincs más, amit tehetnél :)

2011. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!