Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogyan oldjam meg?

Szerintetek hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és anyukám tílt tőle nem engedi,hogy találkozzunk.Augusztusban mondtam el anyukámnak,hogy szeretjük egymást a fiúval (régóta ismerem már,mert az unokatestvérem legjobb barátja)de ugy azt mondta,hogy vele nem járhatok.Na mindegy is nem ez a lényeg,hanem az,hogy eddig úgy oldottuk meg a barátommal a találkozást,hogy mindig a legjobb barátnőmhöz jött a fiú,persze a barátnőm anyukája megengedi nagyon rendes az anyukája és szinte családtag vagyok náluk már de ez kölcsönös.De most nem lesznek otthon és szerdán pedig jőnne a barátom.Ja és azt nem mondtam,hogy nem élünk egy városban 130km van köztünk.Hogyan oldjam meg a találkozást?15/l

2013. okt. 25. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
nem tudok segíteni,de utálom amikor a szülő még azt is megakarja mondani,hogy kit szerethet a gyereke...
2013. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, anyukád hajlik-e rá, hogy megbeszéljétek a dolgot. Mondd el neki, hogy megbízható srác, és nem fogtok lefeküdni egymással, és hasonlók.

Hány éves a srác amúgy?

2013. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet anyukáddal, de a barátnődével sem. A szülő háta mögött találkozót összehozni 15 éves fiataloknak nem kis bátorságra vall a nő részéről. Én nem tennék ilyet anyukád háta mögött. ÜLj le vele és beszélj vele újra és újra, és újra, amíg nem sikerül kompromisszumot kötnötök. Gerincesebb megoldás, mint mások lakásában, mások terhére sunnyogni.
2013. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A srác 16 és fél éves...anyu meg olyan,hogy azt hiszi,hogy csak azt akarja,pedig szerintem bőven bebizonyította a két hónap alatt,hogy nem csak azt akarja.
2013. okt. 25. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Menjetek kávézóba, cukrászdába, teaházba, moziba, parkba ha jó idő lesz. Gondolom oda elmehetsz.
2013. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már többször is győzködtem anyukámat nyáron,hogy szeretem és találkozni dogok vele,de nem érdekelte túlzottan azt mondta,hogy majd ha megerőszakol akkor majd sírhatok.
2013. okt. 25. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

1.Ha egy édesanya megtilt valamit,annak oka van.Ennek vajon mi az oka?Nem hiszem,hogy csak úgy jó kedvéből tiltana el.Vagy csak talán konzervatív?

2.Mi az,hogy a barátnőd anyukája meg megengedi,amit az anyád nem enged?Anyád helyébe körültekintőbb lennék,és jól bemosnék annak a nőnek,vagy minimum jól leb.....m,hogy miért engedte ezeket a dolgokat.

3.Hála ég,hogy 130 km van köztetek.


Nagyon gyerekesek vagytok.Meg a kedves fentebbi válaszadók is!Azért ez az egész ennyire nem egyszerű!


17/L

2013. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szülői tiltás hátterében leggyakrabban az áll, hogy emlékszik a saját fiatalkorára. Hidd el, hogy jót akar neked.
2013. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!