Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan oldjam meg? Kamaszok,...

Hogyan oldjam meg? Kamaszok, volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szülinapi bulim lesz itthon. Lesz felügyelet a házban. Hogy oldjuk meg a piát? Azt szeretném ha lenne, de nem lenne mindenki matt részeg. Csak a jó ízlés, jó kedv határán belül szeretném tartani. Gáz, ha megszabom mennyi piát hozhatnak a vendégek? (Mi társaságunk úgy szokta, hogy ajándék helyett piát viszünk a házigazdának.)
2013. aug. 25. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
először is..hány éves vagy?
2013. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most leszek 17. De nem kell a hegyibeszéd!! Ilyenkor mindenki egy szentfazék itt. Köszi!
2013. aug. 25. 21:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél úgy oldottuk meg, hogy felcsempésztük a szobájába a vodkanarancsot. Rejtsétek el, hozzák táskába és amikor nincsenek éppen a közelben üvegből igyatok.
2013. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem ne szabd meg csak jegyezd meg,hogy ne költsenek sokat piára majd elmentek kocsmázni v valami :D

nekem az fura lenne ha megszabnád.. leírnád hogy

józsi 7dl-t hozhat, dávid csak fél litert de lacika hozzon 10 decit? :D

am milyen felügyelet lesz? szülők vagy mi? nem lehet lerázni őket? vagy miért nem mentek el valamerre? tópart? kocsma? pizzázó? vagy akármerre :D

2013. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hányan lesztek.

Ha nagy a társaság, mondd meg, hogy 3-4 ember álljon össze, és közösen hozzanak max. 1 üveg töményet, vagy 6-10 doboz sört.

Majd világosíts fel a buli méretével kapcsolatban, úgy könnyebben tudok segíteni! :)

2013. aug. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Amúgy, kb. 15-en leszünk. Legalábbis nagyjából ennyi embert hívok. :)

Az jó, ha azt mondom hármasával álljanak össze, és úgy hozzanak mondjuk vodkát vagy akármit? Meg tudom hogy egy-két ember inkább sörözik, nekik meg azt mondom, hogy csak azt hozzanak.. Vagy ez így gáz és ne aggódjam túl? :D

2013. aug. 26. 11:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.. mi mindig megtervezzük buli előtt, hogy ki mennyit hoz és mit. Mondjuk nálunk jó, mert nincs felügyelet egész éjjel másnap reggel meg mindenki szépen nyugodtan kipiheni magát és indul haza.

17L

2013. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

első vagyok,és 16 éves,nem szent beszédet akartam mondani,csak érted,nem mindegy,hogy egy 14 éves szülinapi zsúrjáról van-e szó,vagy pl. 17. születésnapi buliról.

Szerintem beszéld meg a "felügyelettel",hogy hagy igyatok egy kicsit.Szóval kiraksz egy pár üveg piát,annyit,amennyit a "felügyelet" enged,a többit meg titokban igyátok.

2013. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vagy icetea-s üvegben whisky? :D vagy amit utolsó válaszoló mondott.. megbeszéled a felügyelettel,hogy csak egy üveg pia, az üveg az asztalon és mindig ujratöltitek vagy cserélitek az üveget de ez csak úgy jó ha egy fajta piából isztok :D a felügyelet csak annyit vesz majd észre,hogy nééézd már nem fogy a pia de milyen jól érzik magukat :D csak ne legyetek matt részegek xD
2013. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2013. aug. 26. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!