Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 14 éves...

Szerintetek egy 14 éves lánynak kell sminkelnie, magassarkút hordania, parfümöt használnia, ékszereket hordani?

Figyelt kérdés
A családom szerint igen mert, hogy ne legyek igénytelen. Viselkedjek úgy mint egy lány meg érdekeljen a külsőm. Direkt ékszereket vesznek, amiket úgysem hordok, de ők azt akarják, hogy igen. Én idegenkedek ezektől, de a korosztályomban, a barátaim is "ilyenek". Kicsit hülyén érzem magam a csilli-villi lányok között. Próbáltam, de még kellemetlenebbül éreztem magam. Ezeket én nem tudom elviselni magamon. Félreértés ne essék, nem vagyok se büdös, se ápolatlan, slampos. Szóval szerintetek ez "gáz"?

2013. okt. 31. 11:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
63%
A 13:09-es vagyok. A parfüm és dezodor nem alapvető! Anélkül is lehetsz tiszta, ápolt!
2013. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
33%

Én a 11-sel, nem értek egyet. A dezodor igen is kell!! Legalábbis ha tiszta és ápolt akarsz lenni!

Amugy a többiektől megkérdezném, h ha nem öltözik szépen,tisztán; ha nem használ se dezodort se parfümöt; ha a haját se csinálja meg, MITŐL LESZ TISZTA ÉS ÁPOLT?

Mert ha tudjátok osszátok meg velem

2013. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Megint a 13:09-es vagyok. A napi fürdés, fogmosás és tiszta ruha bőven elég az ápoltsághoz!
2013. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek egyáltalán nem létszükségletek,az ápoltság/nőiesség nem a magassarkúban és a sminkben rejlik.

Ne érezd kellemetlenül magad és ne hagyd,hogy rád erőszakoljanak valamit amit nem szeretnél.

Ha sportcipőt hordasz és csomózott karkötőt mert úgy érzed jól magad akkor viseld büszkén :)

(a másik kibeszéléséhez pedig szokj hozzá egy "pár" évig még elfog tartani,és a legjobb döntés ha Svájcá válsz, mindkét oldal hozzád fordul majd így mindenről tudni fogsz :D)

2013. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyátalán nem, a korrektor ha sok a pattanás belefér,és néhány ékszer ha szereti de amúgy 14-15 éves még nagyon gyerek.
2013. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, inkább a családod felfogása a gáz.

Jómagam 16 éves vagyok, sminkelni nagyon ritkán szoktam, magassarkút meg még ritkábban.:D

Mondjuk az ékszereket nagyon szeretem, általában arany fülbevalót hordok meg egy valamilyen gyűrűt, de van hogy bármi mást is.:) Parfümöt nem szoktam sűrűn fújni, pedig van egy csomó üvegem, de felejtem el, hogy léteznek.:D

Szerintem az ápoltság és a tisztaság nem ettől függ, sok mindennel még bőven ráérsz.:)

2013. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Emberek ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok lány, de elmondanám a véleményem.

Szerintem ez túlzás amit veled csinálnak, mert nem alapvető dolog, és nem létszükséglet a smink, magassarkú, vagy az ékszer. A szépség nem ilyen dolgokon múlik. Tudjátok van az a mondás, hogy a szépség belülről fakad.

2013. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
41%
Mind tudjuk erre a választ, te csak pozitív megerősítést vársz tőlünk, hogy "húú, végre egy értelmes lány". Ne itt akard fényezni magad, inkább menj tanulni!, mert hétfőn már suli
2013. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem 'gáz', a én ismerőseim között mindkét típus megtalálható, de én senkit nem itélek el annak alapján, hogy hogy néz ki, jelen estben mennyire sminkel.Én nagyon picit szoktam sminkelni (csak szempillaspirál és szemceruza) ill. néha egy karkötő van rajtam. Ápoltnak és igényesnek tartom magam, nem másolom a kortársaimat.

Ja amúgy 15/L

2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, egyáltalán nem dicsérő szavakat vártam csak rendes, őszinte véleményekre voltam kíváncsi. Ma pedig, pláne az én korosztályomban inkább az számit normálisnak, általánosnak, ha az ember sminkel, magassarkú stb. Én nem nézem le vagy nem tartom se kevesebbnek se többnek azokat akik viselik ezeket. Csak már kicsit kezd elegem lenni abból, hogy megpróbálják rámerőltetni, mikor kellemetlenül érzem magam tőlük.
2013. okt. 31. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!