Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 14 éves...

Szerintetek egy 14 éves lánynak kell sminkelnie, magassarkút hordania, parfümöt használnia, ékszereket hordani?

Figyelt kérdés
A családom szerint igen mert, hogy ne legyek igénytelen. Viselkedjek úgy mint egy lány meg érdekeljen a külsőm. Direkt ékszereket vesznek, amiket úgysem hordok, de ők azt akarják, hogy igen. Én idegenkedek ezektől, de a korosztályomban, a barátaim is "ilyenek". Kicsit hülyén érzem magam a csilli-villi lányok között. Próbáltam, de még kellemetlenebbül éreztem magam. Ezeket én nem tudom elviselni magamon. Félreértés ne essék, nem vagyok se büdös, se ápolatlan, slampos. Szóval szerintetek ez "gáz"?

2013. okt. 31. 11:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos.

Én 15 éves vagyok, 14 évesen kaptam az első magassarkúmat, a ballagásomra, azóta is csak ünnepekkor hordom, mert kényelmetlennek találom, ez van. A sminkelés nálam kimerül egy kis szempillaspirálban, de nem vágnék eret, ha enélkül kéne elmennem valahová. A parfümmel én úgy vagyok, hogy használom, mert kaptam karácsonyra, születésnapomra, és nem szeretnék senkit megbántani, hogy ott porosodik hónapokig. Amúgy nem is érzem magamon az illatot. :D Ékszereket én sem hordok az arany fülbevalómon kívül, néha kicserélem a baglyosra, amit imádok, de ez is nagyon ritkán fordul elő.

15/L

2013. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%
14 évesen szerintem még teljesen mindegy, hogy sminkelsz-e vagy sem, magassarkúban jársz-e vagy nem, hordassz-e ékszereket , vagy nem. EZT TE DÖNTÖD EL, NEM A CSALÁDOD, KÖRNYEZETED, BARÁTAID! én imádom az ékszereket, mindig hordok, és szempillaspirált is hazsnálok, néha esetleg szemceruzát , magassarkút viszont még nem hordok . de ez a te döntésed, nem másé. ha szeretnél, hordj, ha nem, akkor ne. és ne érezd magad kellemetlenül, nem gáz. és nem muszály pont olyannak lenned, amilyen a környezeted és amilyennek elvárják. LEGYÉL OLYAN, AMILYEN SZERETNÉL. minnél egyedibb valaki, annál könnyebben talál barátokat. hiszen az ilyen utánzatok nem sok embernek kellenek!! nemgáz, nyugi!
2013. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%

Nem létszükséglet, a lényeg, hogy igényes legyél :) És ez mindkét nemre vonatkozik.


Én 14 éves vagyok, magassarkúban nem tudnék járni, de festem magam, hordok ékszereket is, és parfümöt is használok, mert nekem ez jön be :))) Nem hinném, hogy ezzel bármi baj lenne, de az se gáz, ha valakinek erre nincs igénye :D

2013. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Anna2013 válasza:
Nem gáz én sem sminkelem magam csak alkalmanként pedig elmúltam 25 nincs is lehetőségem rá a munkám miatt nem akarok nap végére Marlyn Mansonként kinézni :D gondolom te sportos stílust szereted és abban nincs semmi rossz a sportos csajok is nézhetnek ki jól a szüleid pedig rendesek,hogy próbálnak segíteni azon,hogy ne lóg ki a sorból még akkor is,ha egy kicsit túlzásba esnek emiatt,de legalább törődnek veled :) A parfüm egyáltalán nem gáz nekem is volt ennyi idős koromban,a smink pedig lehet akár egy szájfény vagy szempilla spirál igaz az a mondás,hogy a kevesebb néha több és ez általában sminkre igaz :)
2013. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
59%

Úristen, 14 évesen volt egy akkor menőnek számító, tucat Exclamation parfümöm, egy alapozóm, meg egy szempillaspirálom, de még így se festettem magam minden nap. Deszkáscipőt hordtam, kényelmes, egyszerű, utcai ruhákkal. Magas sarkú cipőket, miniszoknyát, komolyabb sminket szerintem csak 18 éves korom körül kezdtem hordani... Mi van ezekkel a mai tinikkel???


27 N

2013. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsi parfum az nem art en is hasznalok igaz ferfi parfumot hisz ferfi vagyok de smink meg magassarku felesleges meg magassarku neha napjan elmegy mikor mit tudom en hova milyen buliba vagy ilyen helyekre mesz de 14 evesen meg eszt is lehet hanyagolni szerintem

de epp a szulok nem kene eszt csinaljak fogadjanak el ugy ahgy vagy

es a fulbevalo meg a tobbi ekszer mar szinte hetkoznapi aszt nem baj ha hordasz de ne tul sokat de ha te nem erzed kisinkelve meg magassarku meg ekszerek meg a tobbi hulyeseg ha rajtadvan akkor ne hord oket es kesz egy no ezek nelkul is szep

2013. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Szerintem minden elmegy kivéve a magssarkú.Én régen a Bencésekhez jártam és Ott Volt egy szigorú atya tanárom és még ő mondta,hogy ha a lányok szűk gatyát hordanak vagy magasarkút akkor a medencecsont előre dől és összemegy (a szűk naci miatt)és mikor terhes lessz akkor csak császárral tud majd szülni.De mindenki maga dönti el ,hogy mit tesz.
2013. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
14/L vagyok. Én idegbajt kapok az olyan lányoktól akiknek minden témájuk a ruha meg a smink. Csak alapozót használok, azt is a pattanások miatt. Az osztálytársaim 10 centis tûsarkúakban járnak, full sminkben meg miniszoknyában. Nagyon durva, nem is barátkozok velük. Én vagyok az osztályban a fiús csaj, pedig csak nem öltözök k**vának. Szerencsére a barátaim nem ilyen kis ri****ok, te meg he hagyd magad megváltoztatni. Úgy vagy jó ahogy vagy.
2013. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
szia :) en is 14 eves vagyok es en egyaltalan nem szeretem az ilyen dolgokat,mas a stilusom nehezen fogadtak el ezt a szuleim,de szerintem neked is rafognak jonni ,hogy nem vagy anyira oda erte es hiaba eroltetik rad ha nem erzed magad benne jol.Amugy meg a barataid ha ugy oltoznek az teged ne erdekeljen ha igazi barataid ugyis elfogadnak ugy ahogy vagy
2013. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
magassarkú szerintem még gáz is.smink:ha pattanásos vagy akkor rakhatsz (de ne csak ezzel akard eltüntetni őket, nagyon jó krémek vannak+kozmetikus)mármint alapozóra gondoltam. a szempillaspirál,szemcerka még oké, de azért ne minden nap.ékszerek: nemtudom, hogy milyen a stílusod, milyen ruhákat hordasz stb. de ha eleve nem öltözöl úgy ahogy azok szoktak akik hordanak ékszereket akkor nehogy, mert nagyon hülyén tud kinézni.a parfüm meg teljesen oké!
2013. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!