Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 14 éves...

Szerintetek egy 14 éves lánynak kell sminkelnie, magassarkút hordania, parfümöt használnia, ékszereket hordani?

Figyelt kérdés
A családom szerint igen mert, hogy ne legyek igénytelen. Viselkedjek úgy mint egy lány meg érdekeljen a külsőm. Direkt ékszereket vesznek, amiket úgysem hordok, de ők azt akarják, hogy igen. Én idegenkedek ezektől, de a korosztályomban, a barátaim is "ilyenek". Kicsit hülyén érzem magam a csilli-villi lányok között. Próbáltam, de még kellemetlenebbül éreztem magam. Ezeket én nem tudom elviselni magamon. Félreértés ne essék, nem vagyok se büdös, se ápolatlan, slampos. Szóval szerintetek ez "gáz"?

2013. okt. 31. 11:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%

12 évesen kezdtem rendszeresen magassarkúba járni, és szempilla spirálozni.

13 évesen alul kihúztam feketével a szemem.

14 évesen még nőiesebben, akkor már parfümöt is rendszerint használtam (előtte pár évvel csak illatosított deokat)

Utána történtek olyan dolgok, hogy nem akartam nőies lenni, és nagyon trógerbe nyomtam :)

Most 22 évesen vágyok arra, hogy a ruhatáramban legyenek színes, nőies darabok és hogy rendszeresen sminkeljem magam, legyenek rajtam ékszerek, és nő legyek :P

2013. dec. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem gáz! vannak lányok akik szeretik ezeket, és vannak akik nem. Nálunk például a nővérem volt ilyen, hogy nem szerette ezeket a dolgokat, de ezt mi tiszteletben tartottuk. Egyébként is : egyes szülők azért vannak kiakadva, mer a gyerekük festi magát 16-17 évesen... A lényeg, hogy nyugodtan légy olyan amilyen, és csak ojan holmikat hordj amiben jól érzed magad!!!

2014. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Ne,majd ráérsz 17 évesen is nőként viselkedni,persze az öltözködés más tészta.Vegyél fel elegáns ruhát szolid kiegészítóvel ,hogy egy kislányhoz illjen.
2015. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Akkor hásználod ezeket, amikor szeretnéd, nem kötelező.
2019. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!