Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lánynak magassarkút?

13 éves lánynak magassarkút?

Figyelt kérdés

Van egy kislányom, 13 éves, vagyis nem is olyan kicsi (174 cm magas, és 53-55 kg)

Kapott egy alkalmi ruhát. Pánt nélküli, mell alatt szabott, melltől lefelé A vonalú, kicsit térd fölé ér.

Gyönyörűen áll rajta, illik az személyiségéhez, mert tud elég komoly is lenni.

Az a kérdésem, hogy milyen cipőt kaphat hozzá. Szerintem gyönyörűen mutatna, egy nem 15 cm-es, de kicsit magassarkúval.... szerintetek vehetek neki ilyet, vagy vegye föl inkább balerinacipővel (magyarul baba ciő, topánka)??? Hogy értsétek mire gondolok linkelek egy képet egy cipőről, amilyenre gondolok.

Hasonló helyzetben lévő anyukák, segítenétek??


[link]


2011. aug. 17. 11:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%

173 cm vagyok,ezért sose vennék fel magassarkut.

Nagyon sokat visz egy cipő,maradnék egy topánkánál..

14l

2011. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az nem gond, ha egy 13 éves lány nagy néha felvesz magassarkút [ünnepélyekre], de a lányod nagyon magas, én ha 174 cm lennék, nem vennék fel magassarkút...:S
2011. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem olyan magas, én simán rábólintanék. De tényleg csak alkalomra!
2011. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
tetszik a cipő, tetszik a hozzáállásod :) én megengedném neki, biztosan nagyon jól fog állni a ruhával.
2011. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Biztos jól állna, de én is 174 cemti vagyok és a világért nem vennék fel magassarkút,(igaz van olyan osztálytársam aki kb. 180 és úgy is felvesz.) de ha szeretné 1-2 alkalomra(nem mindig!) szerintem lehet.
2011. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%

és nagyon sokat emel egy magassarkú főleg ha ilyen nagy a sarka(jó ez annyira nem nagy de akkor is)

14L

(előző)

2011. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
Jó magas a lányod.:) Én 16 éves vagyok,175 cm körül,nem is az a baj hogy nagyon magas lennék magassarkúval,hanem nem tudok benne menni.:D Szerintem nyugodtan hordhat,de csak ha olyan az alkalom.
2011. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Persze, csak alkalomról lenne szó.

Igen, én is félek tőle, hogy nem tudna benne járni, de hát valamikor csak el kell kezdeni, senki sem úgy születik, hogy mártökéletesen tud benne menni, de lehet hogy várok még a magassarkúval.....bár szerintem jól állna neki

2011. aug. 17. 14:19
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
De jó hogy vannak velem egyidős és egymagas lányok is :D. 13/F és 175 centi vagyok :).
2011. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Magasra nőtt lányka lett....velem már egy magas, ahhoz hpgy az apját utólérje még kell 5 cm....

Szegény fél attól hogy nem talál majd magának párt ilyen magasan, így majd megnyugtatóm hogy vannak vele egyidős magas fiúk is, mint pl Barkóczi Máté :)

2011. aug. 17. 14:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!